Skocz do zawartości
Mumcio1977

Nexus 6 - folie ochronne/szkło na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

@up to maila ślij na [email protected] folie ochronne.pl ;) zadziałamy!

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Niestety folia 3KM długo u mnie nie wytrzymała - za bardo sie palcowała i jednak to nie było to do czego przyzwyczaił mnie iPhone czyli dobrze docięte szkło wysokiej jakości. Pełen obaw kupiłem ORZLY i już ich nie mam. Szkło jest szerokości ekranu więc nie ma mowy o nie właściwym przyleganiu. Na gorze i dole też jest ok. Nie sugerowałem się filmikami z YT ale teraz sam mogę powiedzieć, że nie ściemniają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy 3mk poprawiło już Hard Glass na Nexusa 6, konkretnie problem z wycięciem na czujniki, były odwrotnie wycięte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@masi0 przykro mi, że nasza folia nie spełniła Twoich oczekiwań. 

Napisz proszę, na który rodzaj się zdecydowałeś?

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaro9

@@3mk folie ochronne

Ja, że tak wtrącę się do tematu, kupiłem u Was folie matte i jestem bardzo zadowolony.

Idealnie przycięta, sposób zakładania bardzo prosty, odcisków palcy prawie w ogóle nie widać.

W przyszłości kupię sobie szkło z 3mk (flexible glass). Chciałbym tylko wiedzieć czy jest znacznie grubsze od powyższej folii ?

Edytowane przez jaro9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up strasznie cieszę czytając Twój post :)

3mk FlexibleGlass jest nieznacznie grubsze od 3mk MATTE, to jedynie 0,2 mm grubości. 

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przykleiłem szkło hardglass od 3mk. Nie jest to pierwszy produkt tej firmy na moim urzadzeniu, ale pierwszy raz kupiłem szkło zamiast folii. Pierwsza przesyłka dotarła połamana, ale wysłałem maila do producenta i na drugi dzień jechała już do mnie druga sztuka za co należy się duży plus. Niestety, na tym mogę zakończyć pochwały, szkło jest źle wycięte, przedłużone wcięcie na czujniki u góry jest z prawej strony, podczas gdy czujniki są z lewej. ustawienie szkła na środku powoduje że krawędź zachodzi na obiektyw przedniego aparatu, na szczęście to tylko wada wizualna bo na zdjęciach tego nie widać. Największa wada to jednak fakt, iż szkło nie przylega na całej swojej powierzchni. Po całym obwodzie szkła biegnie ~1mm pasek powietrza który mimo dociskania nie chce się kleić. Dziwne jest też to, że szkło jest mniejsze od powierzchni ekranu więc wydawać by się mogło że wpływ zaokrąglonego ekranu w Nexusie nie wpłynie na przyczepność. Widać to nawet gołym okiem, zaokrąglenie jest dużo dalej niż samo szkło, dobre 3mm dzielą krawędź szkła od krawędzi ekranu.

Porażka, pierwszy raz się zawiodłem na 3mk. Z takim szkłem nie da się wygodnie pracować, za chwilę poleci do kosza, podobnie jak pieniądze które wydałem na jego zakup.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blink21

@up

Ja zanim zamówiłem swoją folię od 3MK (HD+) przeczytałem kilka opinii, iż na nexusie 6 ciężko jest nakleić szkło tak aby nie było problemu z odstawaniem na krawędziach. Po tych komentarzach, zdecydowałem się właśnie na folię. Nie żałuje, odezwij się do ekipy 3MK, może się jakoś dogadacie i w ramach "rekompensaty" podeślą Ci, np taką folię jaką ja mam od nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

mam tą samą folię co Blink21

z czystym sumieniem mogę polecić.

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tymi szkłami jest naprawdę jazda, ja zmarnowałem 2 sztuki czyli 120 zł poszło w błoto ale mówię do 3 razy sztuka, i kupiłem bodajże Orzly trochę mniejsze niż ekran, założyłem i się załamałem :( nadal krawędzie nie przylegały do ekranu :( ale poczekałem parę dni i ku mojemu zdziwieniu szkło ładnie się ułożyło. Do dzisiaj je używam i nie ma na nim żadnej ryski, leży idealnie. Wcześniejsze szkła które zakładałem były firmy Nillkin i Benks.  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi