Skocz do zawartości
dawid_v22

Uchwyt do Z1 do wykorzystania jako rejestrator jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stanąłem przed pozornie łatwym wyborem uchwytu samochodowego do mojej Z1, którą chcę wykorzystać jako rejestrator jazdy. Chciałem coś niedrogiego, powiedzmy do 50zł, które się jednak nie rozsypie po miesiącu używania i co oczywiste - nie zasłoni obiektywu aparatu. Jesteście w stanie coś polecić? Pozdrawiam i proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

Najtańszy wideo rejestrator to koszt 30-40zł, fakt że nagrywa gorzej od z1, ale czy warto 'katować' przez to telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to znaczy dla ciebie 'katować'? Telefon za 2 koła ma robić wszystko co mu się karze i nie ma prawa nawet parsknąć. To nie galaxy Ace za 300 złoty tylko flagowy telefon Sony za kilka tysięcy złoty.

Wysłane za pomocą Xperia Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

Owszem, ma służyć, ale przecież dobrze wiemy, że producent nie przewiduje, że ktoś non stop będzie np oglądał filmy, nagrywał itp. Bierz pod uwagę to, że ciągłe nagrywanie w hd jak i w 4k mocno obciąża procesor, przez co mocno się grzeje, a podwyższona temperatura znacząco ogranicza żywotność podzespołów. Nie mówiąc już o tym, że bateria też dostaje baty. O ile to nie problem, jak jest gwarancja, ale nikt nie ma pewności, że tak intensywnie użytkowany fon, będzie dalej bezawaryjny po jej zakończeniu. Ten telefon był flagowcem i tyle kosztował w dniu premiery - 2 lata temu, więc tak nie szalej :) jego 'flagowość' skończyła się w momencie ogłoszenia braku aktualizacji do 6.0. To tylko moje zdanie, bo do nagrywania podróży itp. służy inny sprzęt, specjalnie do tego przystosowany. No ale o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi