Skocz do zawartości
logimen

SMSy wysylane do innych osob niz docelowo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Wczoraj mialem taka dziwna akcje w swoim P970. Dostalem SMS od osoby X, a pozniej od Y. Z tym, ze SMS od X pojawil sie w konwersacji od Y - czyli tak jakby przyszedl od Y. Chcac odpisac osobie Y wybralem ja z kontaktow i nabazgralem esa, wyslalem i... pojawilo sie ze SMS poszedl do calkiem innej osoby - "Z", jednak faktycznie poszedl do prawidlowego odbiorcy.

po restarcie fona wszystko sie unormowalo i jest ok. Problem w tym, ze wczesniej przed ta akcja telefon najzwyczajniej lezal sobie w szafce w robocie i nic mu sie nie dzialo, a po odblokowaniu ekranu taka heca jak wyzej opisana + usuniecie wszystkich dotychcasowych wiadomosci SMS/MMS :/

Uzywam GO SMS Pro i zastanawiam sie czy to jego wina czy moze jakis problem softwarowy dot. firmware fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abgar

Uzywam GO SMS Pro i zastanawiam sie czy to jego wina .

To może być to. Kiedyś używałem jakiejś nakładki na smsy ( nie pamiętam jakiej ) i tak mi porypało książkę, że wipe musiałem robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 3 razy sztuka. Jeszcze jedna taka akcja i GO SMS outuje z mojego fona i wraca chompSMS :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

A co masz do fabrycznej aplikacji do SMS? Wg mnie jest wystarczająca... Pisze SMSa, dodaje wielu odbiorców, są emotki i MMSy co ty tam jeszcze w niej potrzebujesz? Kalkulator czy kolorowe przyciski i animowane tło? Nie rozumiem instalowania innych aplikacji do SMSów, które z autopsji wiem, że zamulają i robią różne cyrki z telefonem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam go sms pro i jestem zadowolony, bo obcina polskie znaki przed wysłaniem smsa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi