Skocz do zawartości
WithoutName

-=Virtuous Sensation XE v.2.2.1=- [1.72.401.1][Kernel: UNITY V11][2WCR]

Rekomendowane odpowiedzi

r4z3r
    Czy w tym romie, bądź w jakimś innym działa nagrywanie w formacie mp4??

Sent from my Magic using Tapatalk

nie wiem jak inne romy, ale ja mam Leedroid (3.1.0) i nagrywa w mp4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko. Posiadam rom Android Revolution HD. Chcialem zaistalowac ten rom ze wzgledu na zmiane formatu w camerze. Obecny rom ARHD mozna zainstalowac takze bez sense co dla mnie jest wazne. Czy Rom Virtuous takze mozna zainstalowac bez sense? I czy musze cos innego robic czy wystarczy poprostu przez recovery zainstalowac ten rom tak jak instaluje zawsze ARHD?

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością przed wgraniem musisz zrobić super wipe. Co do wersji bez sense to poszukaj w wątku na xda w głównym topicu romu. Ewentualnie poszukaj czy może nie został założony extra wątek pod wersje bez Sense. ;) W każdym razie, jeśli jest wersja bez Senese to opis na bank bedzie na początku tematu. Tak jest zawsze na xda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie tak jest w watku o romie ktorego uzywam Android Revolution HD natomiast w watku o tym romie nie ma nic o wersji bez sense wiec sam nie wiem. Rom ktory teraz uzywam jest super stabilny i wlasnie zainstalowalem nowy camera mod i zmienia to na czym mi zalezalo czyli wieksza ilosc klatek na sekunde i zmiana formatu z 3gp na mp4 co zauwazalnie mocno poprawilo jakosc. Zdjecia tez wychodza o niebo lepiej niz oryginalny camera mod. Bo nie oszukujny aparat w sensation jest kiepski. Ciezko mi sie przyzwyczaic po przesiadce z iPhone 4. Aparat niestety iPhone4 ma duzo lepszy. Ale skoro jednym modem potrafila sie poprawic jakosc zdjec to z niecierpliwoscia czekam na kolejne wersje. Brakuje mi jeszcze hdr

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Mp to nie wszystko. Nie wiem jak to jest iphonie ale weź porównaj z sensationem zdjecia ze starego cyfrowego aparatu 5mp lub mniej jak gdzieś masz i bedziesz wiedział o co chodzi. To "tylko" rozdzielczość. Co do pytania, skoro nie ma w wątku o romie, to nie ma wersji bez sense. Dzień testowania nowego ARHD i widzę trochę słabszy zasięg WiFi przy pełnym trzymaniu a na virtousus w miejscach gdzie najczęściej korzystam z WiFi zasięg był max i nawet nie drgnal a tutaj wyraźnie widać jak spada nawet do kropki... Ale rom sprawia bardzo przyzwoite wrażenie. Nie testuje kamer i aparatów bo od czasu gdy mam sensationa zrobiłem może 3 zdjęcia wiec ta opcja jest dla mnie drugorzedna by nie pisać zbędna. Co do virtousus, mogę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych romów jakie miałem przyjemność testować w sensation. Plus za likwidację problemu WiFi i lepsze gsm. Żadnych resetow, zaciec. Szybki, stabilny i ładny. Nie wiem co sie tak kolega czepil tego sense? Większość dla niego kupuje htc ;) Poza tym na sensationie z romem virtousus nie robi on żadnego wrażenia - w sensie takim, żeby zamula albo coś innego negatywnego.

Edytowane przez yusuf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    musisz zrobić super wipe

Wipe z CWM w zupełności wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raku96

Jak z baterią w tym romie ? Wiesza sie tel? Resety ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Bateryjka normalnie. Bez rewelacji ale tragedii też nie ma. Bardzo stabilny. Brak resetow i zawieszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raku96

A jak przewijanie miedzy stronami ? SĄ jakies lagi?

---------- Post dołączono o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Jest dostępnu O/C deamon w wersji 2.1.0 bo u mnie nie ma i nie wiem czy procek ma taktowanie 1.5 GHz czy 1.2 GHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,miałem ten rom dosyć długo i gdyby nie ciekawość przetestowania nowego sense 3.5 od MIke"a to sądzę,że jeszcze długo bym korzystał z romu mdj 2.1.jak kolega wyżej zauważyl to bateria nie jest jakoś super oszczędna ale też nie znika w zastraszającym tempie,bardzo szybki i super stabilny.nie odnotowałem żadnego restartu co jest naprawdę rzadkością.jeśli dla kogoś są istotne wyniki w popularnych benchmarkach to tam w każdym wiedzie prym i oczywiście zegar procesora 1.5GHz...słowem godny uwagi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi