Skocz do zawartości
WithoutName

-=Virtuous Sensation XE v.2.2.1=- [1.72.401.1][Kernel: UNITY V11][2WCR]

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Raku, jak by coś dziwnego było to pewnie by już ktoś coś napisał. Naprawdę dobry rom, bez spektakularnych fajerwerków, stabilny i szybki. Nie pamiętam, by było coś co mi przeszkadzało. Ja dokładnie jak kolega martel (miłośnik koniakow?) także z ciekawości na rom ARHD przeskoczylem. Ale backup z virtuosus jest teraz moim podstawowym tematem do dzialan, głównie za to wszystko o czym tutaj juz pisano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od jakiegos czasu testuje rozne Rom'y i postanowilem wrocic do virtuous ze wzgledu na zasieg, ktory w porownaniu z innymi jest lepszy, ku mojemu zdziwieniu w informacjach o sprzecie ciagle mam procesor na 1,5 mimo ze wgrywam wersje dla zywklego sensation, mimo paru prob wgrania od nowa ciagle tak jest, bo jakby nie patrzec wole to 1,2 ze wzgledu na baterie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Heh, czyli faktycznie to co zauważyłem już dawno - zasięg tutaj jest lepszy ;) pavel.ef mowa o zasięgu gsm, wifi czy o obu? Co do procesora wgraj inne jądro ( kernel) i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawosci chyba zostawie jeszcze to 1,5 i porownam baterie do wczesniejszego 1,2. A co do zasiegu, wifi zdecydowanie silniejszy sygnal i nie ma takich wachan jak w innych, gsm tez lepiej, bo zasieg z plusa u mnie w domu to tragedia, a tutaj jest lepiej choc troche mniej niz przy wifi, jednak w porownaniu do zasiegu jaki mialem przy andku w ktorym orange sobie pogrzebalo to jak niebo i ziemia, tam przy kazdym ruchu telefonem praktycznie gubil zasieg nawet jak 2 kreski byly.

Wgrywajac kelnera ktory powinien wskazywac w informacjach o sprzecie 1,2 ciagle jest to 1,5, juz sam nie wiem co jest grane ;/

Edytowane przez pavel.ef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Pavel i jak to twoje porównanie? Ja wróciłem do tego romu i chyba już na nim zostanę. Byłem 10 dni na szkoleniu-delegacji i miałem poważny problem z zasięgiem. Działałem na IC. Generalnie każdy miał tam problem z zasięgiem jednak największy problem był w plusie i playu. Nie tylko ja tego doświadczyłem. Pod koniec szkolenia przypomniałem sobie o virtuous. Nie miałem możliwości ściągnięcia go z sieci więc sprawdziłem backupy gdzie znalazłem jeden z romu virtuous. Zainstalowalem i nie wierzyłem własnym oczom. W pokoju gdzie nie miałem ani jednej kreski mogłem swobodnie prowadzić rozmowę. Dzisiaj zainstalowalem najnowsza odslone i jeśli zasięg będzie podobny to już nic nie ruszam w moim sensationie. No, może prócz jądra ;D Zastanawia mnie co ten rusek zrobił, ze naprawdę widać różnice. Radio mam to samo od dłuższego czasu, więc musiał coś w romie zmontowac. Z drugiej strony, zastanawiam sie czy sam rom może mieć na to wpływ. Nie jest w sumie istotne. Ważne jest, ze zasięg naprawdę jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muniek

Jak zmienić kernel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

V 3.0.0 - zauważyłem problem z aparatem. Nie występuje zawsze ale jak już sie pojawi to bardzo irytuje. Reszta bardzo ok. Bardzo szybki, bardzo ładny, plynny, no i ten zasięg... Jednak przez aparat znów eksperymentuje z innymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muniek

Mam kernel PYR_UNITY_V13_OC1512_CIFS_TUN_NOOP_2WCR_VDD.zip instaluję go z recovery ale po zainstalowaniu romu w ustawieniach mam nadal standardowy htc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

To zainstaluj później. Zapomniałem wcześniej napisać, ze rom ma też problem z synchronizaja. Co jakiś czas sie włącza i tylko ręcznie można ja anulować bo sama z siebie sie nie zakończy. Wersja testowa więc poczekam na coś bardziej dopracowanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi