Skocz do zawartości
mesje.szope

Bootloader się nie uruchamia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was pytanie. Jak wgrać soft mając tylko tryb "Emergency Dload mode (ARM9 mode)" - odin staje na setup connection lub wyskakuje błąd że nie może otworzyć portu usb, odin widzi telefon.

Telefon nie wstaje, nie można wejść w download mode (W+Power button), w sumie jedyny tryb jaki działa to właśnie emergency ( E+Power button). Ewentualnie czy ma ktoś jakiś pomysł by naprawić ten telefon?

Zrobienie końcówki usb ( pin 4 i 5 spinamy rezystorem 301 ohm +/- 1%) nie dzieła. <- zrobiłem w nadziei że stanie się tak w samsung ace ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A download mode to nie przypadkiem Q + Power?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz instrukcję serwisową(SVC service) z samfirmware. Odin ma być uruchamiany w trybie administatora, ale i tak czasem łapie focha i dopiero za którymś razem działa. Jeśli ci się nie uda samemu, to idź do serwisu. Jak serwis nie pomoże, w co wątpię to pakujesz i wysyłasz telefon do mnie, a ja spróbuje go ożywić, ale niczego nie gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak masz rację q+power button, pomyliłem się. U mnie w okolicy w serwisie już byłem i powiedzieli że nie naprawią tego telefonu. Trochę telefonów już przywróciłem do życia, lecz tego jakoś nie mogę.

Jeszcze raz zobacze z odinem na nowo postawionym systemie i zobaczę. Jak nie da rady to prosiłbym na pw twój adres to wyślę do Ciebie fona

---------- Post dołączono o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Odin nie dał rady mimo praw admina. Próbowałem z 10 razy i za za każdym razem to samo, stoi na setup connection. W Serwisie byłem i powiedzieli mi że takimi telefonami się nie zajmują. Bo za mało znany itp. Oni też próbowali odinem, bo byłem przy tym. Więc pozostaje szrot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi