Skocz do zawartości
Skreamesk

S6-G920F Przedni aparat, jak usunąć pobrane efekty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszędzie już w telefonie szukałem, odinstalowywałem nawet efekty z poziomu marketu samsunga, lecz te dodatkowe efekty nadal istnieją, działają i mają się świetnie... mianowicie chodzi o jeden z tych efektów "upiększanie twarzy", który mi zwolnił "przedni" aparat. Podczas poruszania telefonem, obraz z przedniej kamerki jest rozmyty jak w telefonach z przed 5-6 lat, jak nie lepiej...

Wiecie może jak to badziewie usunąć, aby jakość zdjęć, a przede wszystkim płynność wróciła do normy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wejść w opcje pobierz więcej w aparacie, następnie wyszukujesz ten dodatek i odinstaluj

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co ja wiem to te upiększanie twarzy, jest wbudowane, ale wyłączyć można tak: odpalasz przedni aparat -> klikasz na ikonkę damskiej twarzy i suwak przesuwasz w lewo na 0, wtedy efekt jest off i nie masz spowolnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w swoim EDGE nie miałem wbudowanej tej opcji... Spokojnie ja odinstalowalem

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kolo100, napisałem że usunąłem/odinstalowałem z poziomu marketu samsunga (galaxyapps). Ja również nie miałem wbudowanej tej opcji, a pobierałem bo byłem ciekawy po prostu... jak odinstalowuje to mimo to dalej posiadam ten efekt mimo że jest odinstalowany... wręcz nierealne, ale tak jest.

@@braciki, nie ważne czy jest na 0 czy też na 8, jest identyczna słaba płynność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pytania w temacie. Można się jakoś pozbyć ten funkcji? Zdjęcia podczas ruchu wychodzą przez to czasami rozmazane, a np. w takim Snapchacie jest o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z przedstawicielem Samsunga i doradził mi aby zrobić Wipe telefonu i przywrócić go całkowicie do ustawień fabrycznych, gdyż możliwe jest że wystąpił błąd w systemie, jeżeli to nie pomoże to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam temat. Mam to samo po ściągnięciu "upiększanie twarzy". Odinstalowanie nie pomaga i dalej dodatek jest aktywny. Reset telefonu do ustawień fabrycznych też nie pomógł. Ma ktoś jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up ten dodatek jest u każdego fabrycznie. Ustaw na 0 i tyle. Nie będzie wtedy nic upiększał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi