Skocz do zawartości
wazkamax

ustawienie zegarka na pulpicie bez pogody

Rekomendowane odpowiedzi

witam ost przez przypadek nie zablokowalem fona i wlozylem go do kieszeni i nie wiem jakim cudem usunela mi sie aplikacja z godzina i pogoda, co prawda ustawilem sobie z powrotem zegar na pulpicie ale teraz chcialbym zeby pokazywalo mi sama godz bez pogody pod godzina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam ost przez przypadek nie zablokowalem fona i wlozylem go do kieszeni i nie wiem jakim cudem usunela mi sie aplikacja z godzina i pogoda, co prawda ustawilem sobie z powrotem zegar na pulpicie ale teraz chcialbym zeby pokazywalo mi sama godz bez pogody pod godzina.

Przytrzymujesz palec na wolnym miejscu na pulpicie, wybierasz Widgety, a później na samym dole (tak dla zmyłki) zegar. Przesuwając prawo/lewo możesz sobie wybrać taki jak Ci się najbardziej podoba. Jest ich trochę do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak wiem, tylko ja chce pozostawic taki sam zegar jak jest z opcja pod spodem z pogoda, zeby mial taki sam wyglad ale byl bez opcji pogody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem. Chcesz mieć zegar z ikoną pogody (standardowy dla htc) ale bez odświerzania pogody, aby nie pobierało danych? Włącz opcję ręcznego odświerzania pogody. Inny pomysł mi do głowy nie przychodzi.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak wiem, tylko ja chce pozostawic taki sam zegar jak jest z opcja pod spodem z pogoda, zeby mial taki sam wyglad ale byl bez opcji pogody

Standardowo w HTC nie ma czegoś takiego. Musisz poszukać jakiejś aplikacji/widżetu, który by spełniał twoje oczekiwania. Jeśli sam nie znajdziesz w markecie to możesz poprosić o pomoc w dziale Poszukiwanie Aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo spróbuj wpisać jakąś dziwną lokalizacje, to pogoda Ci się nie pojawi xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi