Skocz do zawartości
ziober11

Usuwanie powiązania konta z telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym oddać swojego wildfire-a bratu ale jest on powiązany z moim kontem google. Jak mogę to usunąć i powiązać z jego kontem? Telefon rootowany, 2.2.1 froyo. Próbowałem opcję usuwania w ustawienia-> konta i synchronizacja ale dostaje informacje ze niektóre aplikacje są powiązane z tym kontem i trzeba przywrócić ustawienia fabryczne. Po przywróceniu ustawień fabrycznych nie uruchamia mi sie kreator dodawania konta a chcąc dodać nowe konto w ustawienia-> konta i synchronizacja nie mam już na liscie dodaj konto google

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Edytowane przez ziober11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób pełnego WIPE'a i zobacz czy wtedy wszystko będzie OK. Jeśli nie to WIPE+wgranie stockowego, niebrandowanego Froyo 2.2 (chyba lepiej przez recovery niż przez RUU) ;)

Nic innego nie przychodzi mi do głowy o ile wszystko robisz dobrze z tym dodawaniem konta :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyos

Masz telefon po alpha rev revolutionary s-off pewnie.

Mam nadzieje ze oprocz root'a masz nadal clockwork recovery.

Robisz przywracanie do ustawien fabrycznych i przed uruchomieniem telefonu wchodzisz do recovery i wgrywasz fix'a z TEGO tematu.

Przy kazdym przywracaniu ustawien fabycznych na s-off bedzie trzeba tego fixa wgrac jak normalny custom rom.

Poniewaz dlugo walczylem z tym tematem, wiec dementuje. Wgranie stockowego romu przez ruu nie naprawia sprawy, nadal bedzie brak kreatora ustawien, jezykow w klawiaturze systemowej i kilku innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie, dokładnie mam s-off i root-a robionego według tego tematu. Mam również Clockwork recovery w wersji bodajze 3.0.0.6. Dobra zabieram się do pracy zaraz opisze co i jak...

...

Lyos dzięki Tobie zaoszczędziłem sporo zdrowia. Twoja informacja okazała się strzałem w dziesiątkę, oczywiście piwko już wędruje. Teraz reset fabryczny jest taki jak być powinien jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!!

Pozdrawiam...

P.S Temat do zamknięcia...

Edytowane przez ziober11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x