Skocz do zawartości
czynmydobro4fun

Jiayu g2f - nie widzi kart sim po wgraniu złej wersji recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Jiayu g2f WCDMA 4 Gb. Przez przeoczenie wgrałem to recovery: http://www.needrom.com/download/cwm-v5-5-0-4-for-jy-g2f-8gb/ które jest przeznaczone do wersji 8 Gb - przy użyciu Mobiluncletools. Jednak telefon nie wszedł do recovery tylko się zresetował. Wróciłem więc do starego CTR 2.2 No i teraz nie widzi mi kard sim. Wipe cache nie pomógł:/ Mam nadzieje, że nie uwaliłem gniazd w telefonie. Może ma ktoś pomysł co mogę teraz zrobić?:/ Wgrać jeszcze raz rom? Wipe wszystkiego co się da? Help:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

jezeli owe wersje roznis sie tylko pamiecia wbudowana to raczej niefartem pojawilo sie uszkodzenie mechaniczne niamsjace nic wsoolnego z recorvery

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Imei restore też nie pomogło. Właśnie robię backup i spróbuję zainstalować od nowa rom. Może to go ożywi. Pozdrawiam

Połączony post:

wipe all data - preflash. NIE klikajcie tego. Telefon wisi na napisie Jiayu i nie chce się włączyć. Ale zainstalowałem fabryczny rom G2FW-20140606-W-R-CN-V0.8.5 poprzez SP_Flash_Tool_v5.1343.01 (ta wersja nie ma problemu z wczytaniem scatterfile). Oczywiscie jak zwykle najtrudniej było wgrać sterowniki pod windowsa. Później było już z górki. Root za pomocą framaroot (barahir) + nowe recovery przez mobiluncletools i nowy rom już z recovery.

Już po wgraniu fabrycznego romu zaczął czytać karty sim.

Pozdrawiam

Edytowane przez czynmydobro4fun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi