Skocz do zawartości
TomSy

Jakie okulary VR do edge plus?

Rekomendowane odpowiedzi

dj1

Trinus
    Może udało sie komuś połączyć przez USB Gear VR. 

Działa połączenie Wifi laptop + wifi Gear VR(Samsung s6)

Działa połączenie  laptop + usb Samsung s6 dzieli obraz dobrze

Nie działa połączenie laptop + usb Gear VR (Samsung s6)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Kupiłem Vr ale mam może banalny problem.Chodzi o to ,że np leżąc chcę ustawic ekran przed oczami.Wciskam więc dłużej przycisk powrotu-wyświetla się menu gdzie jest możliwość wyboru położenia ekranu.Klikam więc w tę opcję ale ekran jest tylko w pozycji siedzącej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wrażenia na gera przy oglądaniu filmów? Czasem czytam opinie ze pikseloza jest straszna, czy to prawda?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

@No niestety tak. Lepiej jest po wyłączeniu Oculusa i oglądaniu np z aplikacji CmoarVr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

@@TomSy

Czyli nie jest to aż tak zamknięte tylko do swoich aplikacji, bo słyszałem nawet opinię że własnego filmu z karty nie można obejrzeć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie jest zamkniete jak masz roota. I co to znaczy "wlasny film"? Nagrany przez siebie czy skopiowany na karte pamieci ze swojego komputera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

@ Nie jest potrzebny root! Wystarczy zamrozić aplikację okulusa.CmoarVr daje możliwość oglądania materiałów z własnego serwera i youtube(3d,360 st itp) Tak więc mała pamięć wewnętrzna telefonu to nie problem.Nawet filmy 4K(demówki)po sieci idą w miarę płynnie.

Edytowane przez TomSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozmieszaj mnie z ta plynnoscia 4K przez siec...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

@ miałęm na myśli krótkie demówki 4K.Mam dysk sieciowy i on wyrabia więc? Nie odbiegajmy od tematu.

Żeby nie było pixelozy ekran musiałby być może 8k albo więcej.Szkła w każdych goglach powiększają obraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikseloza jest i bedzie - taka jest specyfikacja tych gogli. Niektore materialy wygladaja lepiej, inne gorzej, ale jaki jest sens streamwoac 4K, skoro 4K telefon nie jest w stanie wyswetlic? Poza tym, jak chcesz streamowac material 4K, skoro przesyl routera to z reguly WLAN n 450MB/s i WLAN AC 1,3GB/s z czego tryb AC chyba nawet nie jest przez telefon obslugiwany? Mi to sie po prostu kupy nie trzyma, chyba ze Ty masz jakies inne sposoby.

Pamietam jak stremowalem jakis film HD, to mi starszy router juz nie wyrabial i przy wartkiej akcji po prostu mialem slideshow. Teraz mam dopbry router i streamowanie filmow HD odbywa sie bezproblemowo, jednak z 4K juz teoretycznie bylyb problemy.

I nie, obraz nie musialby byc 8K, zeby wysiwetlic 4K. Oculus niedlugo wypusci okulary dla PC, ktore beda wyswietlac obraz w full HD. I nie potrzebny bedzie do tego monitor 8K ani 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi