Skocz do zawartości
Vatri

Coraz mniej romów dla Magic'a?

Rekomendowane odpowiedzi

Vatri

Witam. Ostatnio zauważyłem, że Magic traci coraz więcej developerów. Większość romów co teraz posiadamy to porty z g1 na stare radio. Na nowe powstał tak naprawdę tylko jeden stabilny rom stworzony przez Cursora. Niestety sprzedaje lub sprzedał już swojego Magic'a. Jeszcze trochę i nie będzie komu gotować romów.

A co wy o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Magica od kilku tygodni, więc nie wiem dokładnie jak było wcześniej, ale teraz rzeczywiście mały wybór.

Miałem wcześniej G1 i wstając co rano, zaglądając na xda był wysyp nowych romów do potestowania.

Teraz moddowanie Nexusa jest w modzie :)

Na nowe powstał tak naprawdę tylko jeden stabilny rom stworzony przez Cursora

Właśnie niedawno Cursor na Tweeterze dał linki do aukcji swojego Magica na Ebayu :rolleyes:

Może ma dwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Oj tam, co chwila jakies nowe 2.1 mamy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Witam. Ostatnio zauważyłem, że Magic traci coraz więcej developerów. Większość romów co teraz posiadamy to porty z g1 na stare radio. Na nowe powstał tak naprawdę tylko jeden stabilny rom stworzony przez Cursora. Niestety sprzedaje lub sprzedał już swojego Magic'a. Jeszcze trochę i nie będzie komu gotować romów.

A co wy o tym sądzicie?

Nie ten developer to inny ... na poczatku tez byl tylko redglasses a potem siup kilku innych sie pojawiło ...

A oto co powiedział sam Cursordroid:

You will definitely see a 2.1 Sense ROM. I'm only selling one of my phones. ;)

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tafla

NIewiele ludzi teraz robi ROMy dla magica, bo 1.5 jest opanowany (nie da sie moim zdaniem lepiej niz CursorSense), a dla 2.1 nie ma kernela, wiec nie ma w czym rzezbic za bardzo, i nikt oprocz sanpei czy ahmgsk się za to nie zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lew487

Czy jest jakiś sprawny, działający bez problemów rom 2.1 na Magica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy jest jakiś sprawny, działający bez problemów rom 2.1 na Magica?

Nie ma ... I nie wiadomo czy w oglle bedzie ... Jak wyjdzie oficjalny dla ROGERS to pewnie i beda gotowane. Narazie nie zanosi sie na zmiane tego stanu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus
    Nie ma ... I nie wiadomo czy w oglle bedzie ... Jak wyjdzie oficjalny dla ROGERS to pewnie i beda gotowane. Narazie nie zanosi sie na zmiane tego stanu rzeczy.

Ano jest, Robomix. Poza językiem i baterią... świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ano jest, Robomix. Poza językiem i baterią... świetny.

haftus nie wiem czy wiesz co znaczy: sprawny, działający bez problemów

po czym piszesz: Poza językiem i baterią - a baterie w romach portowanych to jest POWAZNY problem. Z resztą z tego co czytam w watku to działa jak chce. ZADEN podkreslam ZADEN z dostpenych ROMów nie działa tak stabilnie jak CursorSense, CaSense. Bo jest podstawowy problem ... BRAK SPRAWNEGO KERNELA. A z całym szacunkiem dla robocika (on zapewne sie nie obrazi ;) ) To jest tylko kombinowanie i łatanie ktore ma fundamenty na błocie ... Najpierw trzeba miec solidną BAZĘ (kernel) ktory działa jak trzeba a potem bawi sie w .liby itd itp. Takze podtrzymuje swoje zdanie.

P.S. Testowałem wszytkie 2.1. Wrociłem na 1.5. Bateria przez noc ze 100% do 83 % to nie dla mnie ... Az strach pomylsec jakbym zaczął telefonu uzywac ...

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z romami na Donucie? Jak tu wygląda sprawa? Ktoś się orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi