Skocz do zawartości
Gość

INFO Bugi CyanogenMod 12.1\13

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zakończeniem wsparcia LG jedyną opcją jest CyanogenMod (inne costumy i tak się opierają o niego). W tym temacie pragnę abyście pisali Bugi CyanogenModa w wersji 12.1 (skończonej) i 13 (rozwijającej się). Z wersją 12.1, będzie łatwiej, bo tu już nic się nie zmieni, co do 13, będę starał się wszystko na bieżąco aktualizować. 

Proszę o nie przeganianie się w tym temacie na temat jakości aparatu. Proszę, aby błędy zgłaszały osoby, z najnowszą wersją cm13 oraz cm 12.1 z listopada\grudnia. Proszę również, aby błędy były zgłaszane przez osoby, instalujące CM po wipe itp, bo niektóre błędy wynikają z złej instalacji CM.

W pierwszym poście będę aktualizował listę na podstawie zgłoszonych przez was problemów. Błędy też będą zgłaszane do twórców romu.

Start:

bugi CM 12.1:

- Opcja ""zapobiegaj przypadkowemu wybudzaniu" nie działa

bugi CM13:

- niestabilna praca aparatu

- nieprawidłowo działający wbudowany odtwarzacz muzyki (doinstalowane działają ok)

- AudioFx - również problemy z działaniem w połączeniu z odtwarzaczem muzyki

- po zalogowaniu się na konto Gość masa błędów typu "proces zatrzymany"

- OTG naprawiony

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Jakiś link może do tego 'zakończonego wsparcia przez LG'? Dopiero co z tydzień temu poszedł hotfix do lolipopa, a nigdzie oficialnie nie widziałem żadnego zakończenia wsparcia

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Temat nie jest chyba o wsparciu dla G2 tylko o bugach CM... Wszędzie musicie wrzucić swoje trzy grosze bo LG jest takie cudowne i jak nie powiedziało, że 6.0 nie będzie to na pewno będzie... Lepiej się miło zaskoczyć, jak rzucą jakieś ochłapy i dadzą 6.0 i wtedy rozpocząć płacz, czemu nie ma nowego wyglądu, czemu to tak wolno działa itp. itd.

Co do bugów, to nie wiem czy tylko u mnie, ale nie działa opcja "zapobiegaj przypadkowemu wybudzaniu". Czy odznaczona czy zaznaczona, po zakryciu czujnika i tak wybudza telefon.

https://photos-6.dropbox.com/t/2/AAC8tEsXgHKBbToU6MrR-pj1e7Vn5H4p10DgcByUgyeSZA/12/481936934/png/32x32/1/_/1/2/2015-12-07%2022.31.06.png/EIGKjPQDGKQTIAcoBw/ibva_boyuXoxCZJzNXpcajal-zY91DiuB4pkKDkmPeA?size=1024x768&size_mode=3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy
    W związku z zakończeniem wsparcia LG jedyną opcją jest CyanogenMod

Temat o CM, ale wyraźnie tu widzę że ktoś ma więcej informacji od reszty, albo po prostu pisze bzdury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat nie jest chyba o wsparciu dla G2 tylko o bugach CM... Wszędzie musicie wrzucić swoje trzy grosze bo LG jest takie cudowne i jak nie powiedziało, że 6.0 nie będzie to na pewno będzie... Lepiej się miło zaskoczyć, jak rzucą jakieś ochłapy i dadzą 6.0 i wtedy rozpocząć płacz, czemu nie ma nowego wyglądu, czemu to tak wolno działa itp. itd.

Co do bugów, to nie wiem czy tylko u mnie, ale nie działa opcja "zapobiegaj przypadkowemu wybudzaniu". Czy odznaczona czy zaznaczona, po zakryciu czujnika i tak wybudza telefon.

https://photos-6.dropbox.com/t/2/AAC8tEsXgHKBbToU6MrR-pj1e7Vn5H4p10DgcByUgyeSZA/12/481936934/png/32x32/1/_/1/2/2015-12-07%2022.31.06.png/EIGKjPQDGKQTIAcoBw/ibva_boyuXoxCZJzNXpcajal-zY91DiuB4pkKDkmPeA?size=1024x768&size_mode=3

To niestety jest też bug w CM 12.1 i tego się chyba nie przeskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Domiks

W CM 13 jest błąd związany z szumem podczas korzystania z słuchawek (innych niż te od LG), na JB wszystko działało miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do cm13 Aparat działa stabilnie choć jakość zdjęć jest niewiele lepsza, odtwarzacz naprawiony reszta pewnie też ale nie powiem na 100% bo nie używam

Tap Tap z G2 :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie natomiast jest problem z: (Odtwarzaczem Muzyki/Muzyką) i (Klawiaturą Google). Ma ktoś może pomysł, jak to naprawić? Może coś doinstalować?

Telefon: Samsung Galaxy S 5
    Cyanogenmod: 13/13.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up to dział dla cm13 pod lg g2 a nie sgs5 możliwe że pod sgs5 ma jeszcze takie bugi

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi