Skocz do zawartości
Warson

Jaki na dziś wybrać ROM do 1+1?

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebię polecę Resurection Remix + radioactive kernel

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-ressurrection-remix-m-t3270147

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/radioactive-kernel-cm13-t3261167

Hi, Jak ze stabilnoscią i baterią ? Warto opuscic sułtana cm 12,1 ?  Xposed zapewne smiga ?

Jak z kernelem? Stabilny? 

Thank you.

Happy New Year      :polewaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

To tak build z 17.12 jest jak najbardziej stabilny czy to z dostarczonym kernelem czy to z tym o którym wspomniałem w wersji v18, najnowszy build Rr posiada trochę błędów (głównie z winy CM) dlatego spokojnie siedzę na 17.12 bez żadnych problemów, xposed działa na pewno w wersji 78, nowszej jeszcze nie sprawdzałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jaki na chwile obecna rom jest najlepszy z andkiem 7.1 ? z tego co się orientuje to Tuga power byłby najlepszym wyborem ale pewien nie jestem. 

Z góry dzięki za odpowiedz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnskpe

Ja korzystam z TugaPower i jestem zadowolony, zero zamulania czy zawieszania, szybki. Jedyny minus to, że aparat na tym romie według mnie gorzej działa, gorsza jakość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myroon

Hej, 

Jaki jest na dzień pisania posta najbardziej stabilny / najlepszy do instalacji rom do O+1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilu ludzi, tyle opinii. Wejdź na xda i wybierz sobie któryś spośród aktywnie wspieranych. Wszystkie spośród tych bardziej (a czasem i mniej) popularnych mają różne dodatki, autorskie modyfikacje, usprawnienia i mogą być warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Tylko LineageOS. Na dzień dzisiejszy już bardzo stabilny, zdążył dojrzeć od stycznia. Wyeliminowano większość problemów (praktycznie wszystkie, które pojawiły sie po przejściu na Nougata) oraz dodano praktycznie w 100% polskie tłumaczenie. Pod koniec roku będzie już czas na myślenie o Androidzie 8.

Ogromna większość innych romów to i tak tylko forki LineageOS, a te kilka które twierdzą że nie i tak używa kernela Lineage. Dodają nieraz różnie ficzery, mniej lub bardziej potrzebne, oczywiście tłumaczenia polskiego brak i to mnie najbardziej zawsze wkurzało.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi