Skocz do zawartości
crtv132

Etui do M4 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie ale w którymś z wątków ktoś wspominał je i pamiętam, że był zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście posiadam takie http://allegro.pl/mercury-goospery-jelly-case-sony-xperia-m4-aqua-f-i5608618138.htmllecz odkąd mam folie na tyle i na przodzie to z niego nie korzystam. Korzystałem z niego 2 miesiące, telefon wydawał mi się za gruby :P Guma z jakiego zostało wykonane etui bardzo dobre, twarde ale elastyczne. Mam koloru czarnego z dodatkiem takiego (brokatu ?) czy czegoś takiego.

P.S. To co znalazłeś też fajne szczególnie w złotym kolorze ;)

Edytowane przez marek789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Na pewno pogrubia telefon. Czy wygląda ładnie kwestia gustu. Na pewno będzie chronić tył i boki telefonu bardzo dobrze tyle że wygoda przyciskania power na pewno spadnie.

Ja kupiłem szkło hartowane na tył i tyle. Jak mi się telefon obije na bokach albo farba zejdzie to może pomyślę o etui.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez brzytew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście posiadam takie http://allegro.pl/mercury-goospery-jelly-case-sony-xperia-m4-aqua-f-i5608618138.htmllecz odkąd mam folie na tyle i na przodzie to z niego nie korzystam. Korzystałem z niego 2 miesiące, telefon wydawał mi się za gruby Guma z jakiego zostało wykonane etui bardzo dobre, twarde ale elastyczne. Mam koloru czarnego z dodatkiem takiego (brokatu ?) czy czegoś takiego.

P.S. To co znalazłeś też fajne szczególnie w złotym kolorze ;)

Na szybko kupiłem dokładnie takie samo ale zauważyłem pewną ciekawistkę-wadę. Mianowicie kiedy telefon jest w etui dochodzi do jego skręcenie. Po wyciąnięciu telefonu i położeniu go na stole nie przylega do niego całą powierzchnią. Po "naprostowaniu" telefonu wszystko jest ok, aż do momentu powrotu do etui.

Edytowane przez szpakmarceli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak samo, ale w niczym to nie przeszkadza oprócz tego że telefon nie jest idealnie prosty :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy to zdrowe na dłuższą metę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Najlepsze etui to nillkin frosted shield. Wygląda obłędnie i w ogóle nie pogrubia telefonu. Dobrze się trzyma nie ślizga się w dłoni, pokryte plecy fakturką. Kolor nie blaknie nie wyciera się, nie zmienia koloru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, szukam etui do mojej M czwórki.

Na Alledrogo znalazłem prawie tysiąc stron, natomiast w mojej dużej wiosce w kilku tylko punktach ceny dochodzą do 50zł, także drogo.

Szukam mniej-więcej czegoś takiego

ETUI KABURA GUMOWA DO SONY XPERIA M4 AQUA

Czyli gumowe etui, aby nie rysować telefonu przy wkładaniu/wyciąganiu z futerału i otwierane horyzontalnie.

Haczyk jest w tym, że szukam etui z wzorem, coś z motoryzacją. Słyszeliście o czymś takim i wiecie gdzie to znaleźć ?  Cena nie gra roli, bo najbardziej mi zależy właśnie na tym.

Połączony post:

Znalazłem tylko coś takiego Etui portfel case Xperia M4 Aqua

tyle, że mocowanie telefonu jest kiczowate, plastik, ktory będzie mi rysować boki, do tego mały wybór wzorów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Niestety u mnie właśnie takie w kolorze białym zaczęło łapać jakby zoltawe zabarwienie już po paru tygodniach i nie da się tego zmyć, staralem sie na nie uważać i raczej brudnymi rękami telefonu nie biorę

Edytowane przez Mikel25
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi