Skocz do zawartości
Gość

tutorial Moto X Play XT1562 - jak przerobić Single SIM na Dual SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Miszel

Wypróbowalem chyba wszystkie teraz mam 5.1.1 europejskie i niemam dostepu do kompa czyli tylko twrp ale z tych co testowakem zaden nie widział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Za szybko chciałeś. Wg mnie jest to tylko aktualizacja, a więc nie ma wszystkich wymaganych plików, czy partycji i akurat brak jej tego czego potrzebujesz do uruchomienia 2 slotu.

Co do modyfikowanych to jakie testowałeś? CM13 i RR5.6x+ wymagają dodatkowej linijki albo pliku (chyba linijki ale nie pamiętam) do już wymaganych 2 linjek dodanych w build.prop/default prop, aby widziały 2 kartę.

Sent using XT1562 - stock 6.0 (retasia DualSim)

Czy to znaczy że aby uzyskać obsługę DualSim trzeba wykonać coś więcej niż to co jest opisane w pierwszym poscie ?
    Na nieoficjalnych romach jak CyanogenMod, niestety tak.

Na stocku działa to od razu.

Sent using XT1562 - stock 6.0 (retasia DualSim)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy można sflashować podaną tutaj wersję romu dual wersją z indii bo ja załapałem bootloopa a ta wersja romu nie aktualizuje się do 6MM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Można i dostaje. Sam przecież z niej skorzystałem.

Sent using XT1562 - Resurrection Remix/Ultra Kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was  posiadam honora 6 plus i zastanawiam się nad zamianą na motorole x play i tu mam do was pytania jak to jest z tą diodą powiadaomień będzie działać, czy nie jak wgram np ze sklepu jakieś oprogramowania do zmiany koloru diody np. Druga sprawa jak to jest faktycznie z tym dual simem, ja na 1 karcie korzystam z internetu, a drugą mam do rozmów, czy jak będzie włączona transmisja danych i udostępnianie internetu to ktoś dzwoniący dodzwoni się na sim1? I czy w tedy przerwie mi połączenie internetowe? Proszę o odpowiedz, bo poważnie się zastanawiam nad zmianą.

[Dodano: 18 luty 2016 - 11:21]

Aha i czy aplikacje można przenosić na kartę sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up od kitkata można przenosić aplikacje na sd

Tap Tap z G2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Telefon kupiony około 3 m-ce temu w X-Kom. Dzisiaj doczekałem się aktualizacji do Androida 6,0 M. W trakcie wykonywania połączeń za pośrednictwem aplikacji Trude Phone & Contacts zostałem zapytany z której karty  sim ( 1 czy 2)chcę wykonać połączenie taki stan rzeczy zaskoczył mnie bowiem mam single sim i w telefonie od nowości jest jedna karta sim. Czy to możliwe, że dostałem aktualizacje  Android 6,0 M. dual sim.                                                                   Jak to poznać. 

Jeszcze jedno nie mogę wyłączyć powiadomień na wyłączonym telefonie. Ta wstrętna  kłódka, która ciągle " świeci" w trakcie jazdy samochodem w Androidzie 5,1,1 mogłem to wyłączyć. Czy Android 6,0 daje możliwość wyłączenia powiadomień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Telefon kupiony około 3 m-ce temu w X-Kom. Dzisiaj doczekałem się aktualizacji do Androida 6,0 M. W trakcie wykonywania połączeń za pośrednictwem aplikacji Trude Phone & Contacts zostałem zapytany z której karty  sim ( 1 czy 2)chcę wykonać połączenie taki stan rzeczy zaskoczył mnie bowiem mam single sim i w telefonie od nowości jest jedna karta sim. Czy to możliwe, że dostałem aktualizacje  Android 6,0 M. dual sim.                                                                   Jak to poznać. 

Jeszcze jedno nie mogę wyłączyć powiadomień na wyłączonym telefonie. Ta wstrętna  kłódka, która ciągle " świeci" w trakcie jazdy samochodem w Androidzie 5,1,1 mogłem to wyłączyć. Czy Android 6,0 daje możliwość wyłączenia powiadomień?

dźwięki i powiadomienia/gdy urządzenie jest zablokowane  tam wyłączasz prawdopodobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak ustawione. Dźwięki i powiadomienia--- powiadomienia---gdy urządzenie jest zablokowane nie pokazuj żadnych powiadomień.   Powiadomień np. o nie odebranych połączeniach nie wyświetla, ale sama kłódka i godzina aktywuje się przy poruszeniu telefonem. Bardzo mnie irytuje to dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi