Skocz do zawartości
DELTA_PL

TUTORIAL Tutorial: WGRYWANIE CLOCKWORKMOD RECOVERY i CUSTOM ROM'u NA ANDROID'A FROYO 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za odpowiedz. Udalo mi sie poprzez AlphaRevX, zaktualizowalo mi Clockworka do 3.x.x, wszystko wedle instrukcji na tym forum. Udalo zrobic sie S-OFF, nastepnie wgralem CM7. W sumie to jest niezly, tylko niezly bo na plus to dla "przecietnego zjadacza chleba" to "zywe tapety", udalo sie rowniez cofnac do S-ON i powrot do stockowego Romu. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem z pkt 27. podlaczam tel do USB i zamiast FASBOOT USB PLUG mam samo FASTBOOT USB. komendy w cmd przepisalem dobrze. lecz w programie nic sie nie dzieje, dalej pisze <waiting for device>.

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podłączyłeś telefonu do komputera przez USB ;P

Jeżeli jesteś pewien że zapewniłeś to połączenie - pomyliłeś się gdzieś w pierwszej części tutka, zrób od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie wszystko mam podlaczone , robie wszystko od nowa juz chyba 4 raz i nic dalej ,WAITING FOR DEVICE>, nie mam zielonego poejcia co jest nie tak

---------- Post dołączono o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

a moge zaczac kolejne etapy tutka bez okonczenia tego 27?. bo juz czekam z 30 min i program nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy pkt 27.2 wyświetliło mi sie FAILED (remote: signature verify fail) a po zmianie pkt 25 i wpisaniu w czarnym oknie "fastboot boot recovery cwm.img" wyswietla mi sie komunikat "cannot load recovery" i nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawgal

Mam dokładnie ten sam problem co kacperek921.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Potwierdzam mam to samo - po powrocie do S-ON nie da sie z powrotem wrócic do S-OFF a szkoda moze ktos kiedys znajdzie sposób

\edit - kabel był uwalony.

Edytowane przez kris68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Tak mnie zastanawia - jako jeden z pierwszych zrobilem sobie S-OFF przez AlphaRevX (version 0.2pre5) i na bialym ekranie na poczatku pisało własnie AlphaRevX - teraz zachciało mi sie sprawdzac powrót do S-ON - działa idealnie - troche się nabiedziłem żeby powrócić do S-OFF ;);) - prawie 6 h - a co zażarty jestem - tym razem Revolutionary: S-OFF & Recovery Tool 0.4pre4 i w czym lezał problem - tak napisali ze pisalem l zamiast duże I - no ale nieważne - nie wiem czy to ma związek ale po zastosowaniu Revolutionary wreszcie w romach zaczął mi działać GPS - który mimo prób i zabiegów przedtem nie chciał przy AlphaRevX - może ktoś sprawdzi czy tak jest rzeczywiście czy to tylko moje szczeście. Aha i teraz u góry pisze mi Revolutionary na białym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. Mam problem z moim HTC wildfire. Mam zrootowany telefon oraz mialem ClockworkMod Recovery 4.0.0.5. zainstalowałem wersje 2.5xx, lecz przy wejsciu do recovery pokazuje sie biały ekran z napisem HTC i na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Zainstaluj jakas nowsza wersje np 3.0.2.8 i wszystko powinno byc w porzadku - http://forum.android.com.pl/f210/unrevoked-recovery-and-root-na-eclair-2-1-a-23432/index9.html#post634298

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi