Skocz do zawartości
albert107

[M2] Bootloop po factory resecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zwracam się z prośbą o pomoc w odratowaniu telefonu. Telefon wpadł w bootloop i nie chce się włączyć.

Nic nie było kombinowane, tylko przywracałem dane fabryczne z ustawień (nie pierwszy raz, wczesniej bylo ok) i telefon wpadł w bootloop (ponad 30min bez reakcji i kręcące się logo Flyme). Nie można nawet telefonu wyłączyć bo po przytrzymaniu przycisku Power wyłącza się, włącza ponownie i wpada w bootloop. Chyba sie ładuje bo jest podłączony do ładowarki, a od nocy jeszcze nie padł choć chodzi non stop. Jestem w stanie wejść do recovery, próbowałem użyć funkcji "Clear data" ale efekt jest identyczny tzn. dalej zatrzymuje się na kręcącym logo Flyme.

Mam telefon z X-Komu, soft 4.5.3o, model M578H, dystrybucja TCCM z podobno zablokowanym bootloaderem, a więc nie mogę wgrać na niego firmware "A" bo zablokuje telefon. Chciałem więc wgrać przez recovery po prostu soft "o" lub "I" ale żaden nie jest dostępny w internecie. Czy jest jakiś inny firmware jaki mógłbym załadować na swój telefon bez obawy o jego zablokowanie? A może inny sposób na odratowanie telefonu?

Szkoda oddawać telefon na gwarancje i pozbawiać się go na 2tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymcio

Spróbuj włączyć telefon przez tryb recovery i włączyć instalację aktualizacji, jednocześnie zaznaczając "Wyczyść dane użytkownika". To zwykle pomaga w przypadku bootlopa w Meizu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi