Skocz do zawartości
xcoom

Pakiet modów dla KH3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten aktualny host do blokady reklam wymaga pobrania ad Free czy to już samo w sobie działa?

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xcoom
    Ten aktualny host do blokady reklam wymaga pobrania ad Free czy to już samo w sobie działa?

Sent from my GT-I9100

Sam działa, AdFree pobierasz żeby aktualizować plik hosts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XCOOM MISTRZU Super sprawa taki MOD :ok: Browarek leci za niego :ok: Może uchylił byś tajemnicy jak samemu zmajstrować taki zip np.z app,które bym chciał dodać jako systemowe za jednym zamachem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xcoom
    .... jak samemu zmajstrować taki zip np.z app,które bym chciał dodać jako systemowe za jednym zamachem ?

Obejrzyj sobie tego zipa w środku, tworzenie takich paczek jest bardzo proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli rozpakowuje,wywalam z folderu app.zbedne,dodaje swoje,kompresuje ponownie nie naruszajac pozostalych folderow i pojdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xcoom
    czyli rozpakowuje,wywalam z folderu app.zbedne,dodaje swoje,kompresuje ponownie nie naruszajac pozostalych folderow i pojdzie ?

Użyj Total Commandera i bez rozpakowywania możesz dodawać, usuwać czy edytować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli ingeruje jedynie w folder app.nie ruszajac innych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

a jak chce tylko nowego Marketa to wywalam reszte plików z tego zipa i archiwizuje na nowo czy jak ? Bo ściągnąłem odoxa ( wydaje mi się, że odox ma w jednym pliku pliki z aplikacjami, a deodex to jeden plik i wszystko na raz), ale przed tym jak mam wejść w /system/app żeby sprawdzić co mam odoxa czy deodex-a, skoro tego nie widzę ? w sensie na telefonie nie ma a jest na karcie tyle ze tam jest framework cyz jakos tak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xcoom
    a jak chce tylko nowego Marketa to wywalam reszte plików z tego zipa i archiwizuje na nowo czy jak ? Bo ściągnąłem odoxa ( wydaje mi się, że odox ma w jednym pliku pliki z aplikacjami, a deodex to jeden plik i wszystko na raz), ale przed tym jak mam wejść w /system/app żeby sprawdzić co mam odoxa czy deodex-a, skoro tego nie widzę ? w sensie na telefonie nie ma a jest na karcie tyle ze tam jest framework cyz jakos tak.

Pozdrawiam

Market w obu wersjach jest deodexowany, możesz wgrywać dowolną wersję

Use RootExplorer, adb shell itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Ok mam deodex-a bo mam samo apk. Ale jak wgrać tylko android market ? bez reszty rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi