Skocz do zawartości
Gość Mad

Holenderski sąd blokuje Samsunga

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy pierwszego dużego przegranego. Prawo ma wejść w życie 13 października.

Dutch court bans Galaxy S, S II and Galaxy Ace in Europe - GSMArena.com news

lub źródło:

http://fosspatents.blogspot.com/2011/08/dutch-court-orders-eu-wide-preliminary.html

Jeśli by ktoś znał holenderski i przetłumaczył o co dokładnie poszło - które patenty - to było by super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Niedowierzanie - jedyne co mi się nasuwa :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blap

Nie wierzę. Jabłko nieczysto gra i mam nadzieję że to się na nich niekorzystnie odbije...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk and Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MhL

oto kolejne skutki naszego członkostwa w unii - jakieś sprzedawczyki z Holandii które pewnie wzięły w łapę mogą zakazać sprzedaży telefonu u nas w Polsce, co raz bardziej poj**any ten świat się staje, a apple kolejny raz pokazuje, że jest bandą frajerów którym marzy się monopol z jak największym zyskiem, w usa są religią ale w europie fanatyzmu tak nie rozszerzą to próbują zniszczyć konkurencję (piszę to mimo iż nie mam i zapewne nie będę miał żadnego z tych trzech telefonów)

patenty to rzekomo sposób przewijania, sposób odblokowywania przez przesuwanie i coś z multitouchem co jest imo debilizmem, po za tym ponoć te patenty nie są zarejestrowane w kilku krajach członkowskich UE więc niby na jakiej podstawie ma być tam zakazana sprzedaż? ponownie podziękowania dla tego jeb**ego pseudodemokratycznego babilonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    redlum

trochę lepiej jest to wyjaśnione tutaj:

Netherlands judge rules that Samsung Galaxy S, S II violate Apple patents, bans sales (updated) - Engadget

PS jak to mówią - kto mieczem wojuje od miecza ginie. Samsung sobie poradzi jakoś z tym - bo ma wiele innych modeli. Zaś jakby zakazali sprzedaży najnowszego Iphona - to Apple już by leżał na całej linii. I w końcu ktoś znajdzie jakiś patent i ich udupi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KR3MPY

Ależ mnie te szmatniki z Apple denerwują. Nie dość, że nic dobrego nie zrobili do tej pory to jeszcze żyć innym nie dają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że zdążyłem kupić:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Oby tak znalazl sie ktos co sprawi, ze bedzie koniec iphone'a - bardzo bym chcial by cofnieto im prawo wykorzysytywania modulu gsm w swoich produktach wtedy bylby koniec iphone'a.

Ale pomazyc tylko mozna - ciekawe co by zrobilo apple jakby ktos ich pozwal, ze nie moze kupic swojego ulubionego telefonu i wymaga teraz opieki psychologicznej i domaga sie kupy kasy - z reszta niech pozywaja dalej - jak w koncu ktos sie za nich zabierze od nieuczciwej konkurencji to sami beda blagali innych producentow by robili jakies tablety. Zwykla paranoja poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie jedno, co na tą chwile obchodzi to nas, Polaków, że muszą to tak pojeżdzać? Jesteśmy posiadaczami Androida i to jest powód, żeby tak pojeżdzać i nienawidzić za to Apple, za to, że Android i iOS to wielka konkurencja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x