Skocz do zawartości
Mondiegus

Smartfon do 400 zł na modowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
    Do tej pory nie pisałem postów o takiej tematyce, ale w momencie ogromnego natloku telefonów z Azji pojawił się w mojej głowie problem. Oczywiście przeglądnąłem tematy typu: "jaki kupić telefon do xxx zł" ale zazwyczaj ludzie pytali albo o telefony nowe albo o telefony, które ktoś kupi i potem nie będzie z nim robił nic poza wykonywanie rozmów.
    U mnie problem jest z gola inny. Zalezy mi na używanym telefonie(warunkiem musi byc w zasadzie tylko cała szybka :) ), który mógłbym kupić, bez problemu wgrac custom roma i przez jakiś czas nie martwić się o wsparcie. Ponad to istotnym parametrem dla mnie jest obecnie ekran i żywotność baterii(nie wymagam cudów ale fajnie by było gdyby wytrzymał kilka godzin podłączony do neta). Obecnie mój 3.2 cala zrobił się nieco mały więc poluje na coś w przedziale 4.5-5. Grunt, żeby mieścił mi się w ręce.
    Wiem, że wymagania są duże jak za tę cenę, ale po prostu stary, styrany wt19i zaczyna być uciążliwy(bateria max 20 h, pamięci na 5-6 aplikacji małego rozmiaru, wolna praca pomimo chyba obecnie najszybszego romu) i nadszedł czas zmian.
    Planuje wyhaczyć S3 LTE ale liczę na to, że poddacie mi jeszcze jakieś inne konkurencyjne propozycje. Zaznaczam, że lubię polować na okazje i czas nie jest priorytetem w tym przypadku :) Ważne, żeby telefonik przesłużył mi kolejne 2 lata.
    Z góry dzięki za pomoc :)

edit:
    Od 3 lat żyje z tym wt19i, wiem na czym polega masochizm :D Ale w sumie gdyby nie to, że się zacina w złych momentach to bym go nie wymieniał :D

Edytowane przez Mondiegus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Kup moto g, g2, e2 - używany lub nowy /moto e2 ~500 nowy/, dobrze przyjmują custom romy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz LG L9, L fino, LG optimus, galaxy ace 4, lg g2 mini. Kiedys mi sie rzucila w oczy motorola moto g za 450zl ale byla dosc zuzyta, jeszcze mozesz znalezc okazje na LG G3s.. W tej cenie chyba prozno szukac telefonu, ktory wytrzyma 2lata bez sklonnosci masochistycznych :D

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus4, Xperia Z, LG G s3 lte też dobry wybór ;)

Wystukane taptalkiem z G-ie 2-ójki

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko Nexus 4 - w tych piniondzach do takich celów nic lepszego nie znajdziesz. Miałem, używałem, modowałem - 1 programem odblokujesz bootloader, wgrasz custom recovery. Tym samym programem przywrócisz go do stanu fabrycznego w kilka sekund. Gorąco polecam

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaje, że aż mi głupio, bo Nexus mi nie przyszedł do głowy.Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :) Rzeczywiście jest to idealny telefon dla mnie. W zasadzie wątek do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi