Skocz do zawartości
MrJohnyWoW

GPS nie może pobrać trasy dojazdu Google Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

GPS z Google Mapy nie może pobrać trasy dojazdu gdy jestem w terenie. Ładuje i ładuje i nic. Ale jeżeli załaduje trasę przez Wi-Fi i pójdę w teren to ładnie mnie kieruje. Ale jak ma pobrać trasę bez internetu to już jest lipa. Czy tylko ja tak mam? Czy to wina rodzaju nawigacji? Jaką nawigacje macie i czy wam dziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    Ale jak ma pobrać trasę bez internetu to już jest lipa.

No właśnie, jak ma pobrać, skoro nie masz netu w terenie? Chociaż zakładam, że coś innego chciałeś powiedzieć i masz net w terenie, więc się zapytam, czy próbowałeś ponownie uruchomić telefon lub chociaż wymusić zamknięcie aplikacji Google Maps? Czasami też mi długo łapie, ale bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież po to jest GPS w telefonie aby z niego korzystać a nie z internetu. Jak już wcześniej pisałem gdy załaduje trase dojazdu w domu przez Wi-Fi to ładnie mnie później poprowadzi. A chodzi oto, że nie mam płacić za internet. Myślałem, że będzie to działać jak prawdziwy GPS, który służy tylko do nawigowania ale widocznie się pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleś piszesz bzdury, gps to chip który określa twoje położenie on nie prowadzi od prowadzenia jest nawigacja, niektóre sa offline z mapa na karcie i nie wymagają połączenia z siecią inne sa online i potrzebują internetu aby ściągnąć mapie i trasę dojazdu.

Wyrażaj się jaśniej bo nie wiadomo o co Ci chodzi!

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że ta nawigacja jest offline i pobiera trase z satelity. Wiem, że teraz nie popisałem się znajomością telefonu ale po to pisałem ten temat aby się dowiedzieć i uzyskać pomoc. A może przykłady dobrych nawigacji offline?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przecież po to jest GPS w telefonie aby z niego korzystać a nie z internetu.
    A świstak siedzi i zawija w sreberka.
    A chodzi oto, że nie mam płacić za internet.

Nie wiem po jakiemu to jest napisane.

Chcesz korzystać z internetu - masz płacić.

Myślałem, że będzie to działać jak prawdziwy GPS

A działa jak jakiś zabawkowy? Widziałeś gdzieś inny GPS niż prawdziwy, który by działał?

Skąd masz ten tel, z jednego ze sklepów "SMYK"?

Wiem, że teraz nie popisałem się znajomością telefonu ale po to pisałem ten temat aby się dowiedzieć i uzyskać pomoc.
    No to uzyskałeś, szkoda, że wlazłeś tu z buciorami a nie zadałeś sobie dość wysiłku by przeszukać nieco forum.
    A może przykłady dobrych nawigacji offline?

A może przynajmniej w tej kwestii wysilisz się nieco i pokażesz, na co cie stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A świstak siedzi i zawija w sreberka.

Nie wiem po jakiemu to jest napisane.

Chcesz korzystać z internetu - masz płacić.

A działa jak jakiś zabawkowy? Widziałeś gdzieś inny GPS niż prawdziwy, który by działał?

Skąd masz ten tel, z jednego ze sklepów "SMYK"?

No to uzyskałeś, szkoda, że wlazłeś tu z buciorami a nie zadałeś sobie dość wysiłku by przeszukać nieco forum.

A może przynajmniej w tej kwestii wysilisz się nieco i pokażesz, na co cie stać.

Sorry za stwierdzenie Panie wszystko wiedzący. Ale czy ty ♥♥♥♥♥ masz jakiś problem? Czy tylko szukasz zaczepki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczyłem, ze odpiszesz.

Niestety, jam jest nic nie wiedzący.

Wiedzę jaką posiadam, zdobywam czytając takie posty jak twoje a to zakrawa na marginalne psychodeliczne doznania.

Poza zupełną ignorancją, chełpię się częstymi zmianami nastrojów i sprowadzaniem do parteru zakładając nelsona.

Reszta w mojej stopce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi