Skocz do zawartości
expell

Flyme OS 5.5.12.10A testowa

Rekomendowane odpowiedzi

svzuka

Ja nie probowalem z inna strefa ale probowalem z auto na manualu ustawic strefe i godzine i nic.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AF72

No masz zablokowany i co z tego???To nie zaden custom rom.Wgrywasz go jak kazde inne flyme...AF72, pobieranie plików ze sklepu play u Ciebie działa bez problemu??Ja wrócilem do flyme 4 ze względu wlaśnie na te errory serwera.Niewiem, moze jakos sie zle zainstalował...a próbowałem oprozniac cache, po wi fi i sieci probowalem i nic.Tak czy siak, czekam niecierpliwie na oficjala i najlepiej w wersji I z PL jezykiem:) Flyme powinno wlasnie tak wygladać jak teraz te 5, aczkolwiek, miło by było jakby flyme 5 było juz na andku 6:) Swoja droga to troche dziwne no ale...

Sklep play działa u mnie OK. Żadnych problemów. Tylko jak postawiłem tą testową wersję to programów nie ściągałem od nowa ze sklepu play, tylko odtworzyłem z kopii zapasowej, razem z usługami googla i sklepem. Wszystko działa (oprócz gmaila, który się wyłącza po kilku sekundach, ale gmaila można sprawdzać przez przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też rom śmiga w miare ok.:) Przy zmianie rozdzielczości w aparacie aplikacja lubi się zaciąć. Bardzo mi się podoba sterowanie home buttonem.:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, skas macie swoje mx4? Ja mam z rtv euro agd a wiec z TCCM i nie wiem czy to ma wplyw jakikolwiek ale nie moge wgrac 4.0.4I czy tez 4.0.4.1I gdyz chcialem przejsc na A.. Wiem jak zmienia sie firmware w Meizu bo robilem to juz dziesiatki razy ale za kazdym razem przy 4.0.4 i 4.0.4.1I wywala mi firmware corrupt..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

A na czym teraz jedziesz, bo z tego co pamiętam, od wersji 4.5...coś tam powrót do wersji wcześniejszych został zablokowany, gdzieś o tym było na forum.

Edytowane przez kajfux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy moze instalowac update przez OTA??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ota nie działa. :P Przy instalacji wyskakuje,że coś tam firmware corupt czy jakoś tam.xD

Co do instalacji andka  4.0.4I to ja instalowałem najnowsze, później cyiana i teraz znów 4.04 przed instalką flyme 5 i wszystko działa.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    expell

Z tego co czytam w temacie, do którego linka dałem na początku codziennie jest nowa wersja, którą można pobrać przez Update App, w bodajże wczorajszej, czy którejś wersji pojawił się taki dodatek w ustawieniach baterii: https://i.imgur.com/leUucYp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymcio

Nowa wersja beta jest wydawana co tydzień (we wtorki).

Jeśli kupiliście telefon w Polsce/Europie z dystrybucji międzynarodowej (I), to nie będziecie mogli zainstalować wersji ogólnej (A).

Już niedługo zaczną się pojawiać także wersje beta dla wersji międzynarodowej (zakładam, że koło połowy/końca stycznia), więc będzie więcej się działo w tej kwestii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AF72

Nowa wersja beta jest wydawana co tydzień (we wtorki).

Jeśli kupiliście telefon w Polsce/Europie z dystrybucji międzynarodowej (I), to nie będziecie mogli zainstalować wersji ogólnej (A).

Już niedługo zaczną się pojawiać także wersje beta dla wersji międzynarodowej (zakładam, że koło połowy/końca stycznia), więc będzie więcej się działo w tej kwestii :)

Chyba nie do końca jest tak jak piszesz. Mój MX4 jest od TCCM z polskiej dystrybucji i oczywiście można zainstalować wersję 5.5.12.10A, a od wczoraj jest już pełny instalator wersji 5.5.12.22A. Na innym forum jest nawet rozwiązanie jak sprawić, żeby działał sklep Play, chociaż tego nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi