Skocz do zawartości
expell

Flyme OS 5.5.12.10A testowa

Rekomendowane odpowiedzi

Tymcio

Dobra, nie wynikając w to.

Jeszcze nie udało się Polakom ani ludziom z Europy zrobić tego w tę stronę.

Szukałem nawet na 4pda u ruskow, ale im chyba też się jeszcze nie udało tego zrobić.

Mowa oczywiście o instalacji wersji A na kom z I.

Wysłane z Taptalka na Meizu Pro 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AF72

Dobra, nie wynikając w to.

Jeszcze nie udało się Polakom ani ludziom z Europy zrobić tego w tę stronę.

Szukałem nawet na 4pda u ruskow, ale im chyba też się jeszcze nie udało tego zrobić.

Mowa oczywiście o instalacji wersji A na kom z I.

Po kupieniu MX4 w marcu miałem zainstalowaną oryginalnie wersję 4.0.4I. Telefon kupowałem w polskim sklepie, miał naklejki TCCM czyli możemy założyć, że jest w wersji międzynarodowej.

Ostatnio miałerm wersję 4.5.7I i wróciłem do wersji 4.0.4I, żeby zainstalować 5.5.12.10A, potem wróciłem z powrotem do wersji 4.5.7I poprzez wersję 4.0.4I. W międzyczasie kilka razy miałem wersje A. Tak, że nie wiem o czym piszesz. W czym jest problem?

Zapytałem o instalację wersji A na telefonie z wersją I na meizufans.eu. Poczekamy na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymcio

Okej,
    Po pytaniu na meizufans.eu i tccm u nich muszę zmienić swoje zdanie w pewnym stopniu.

Masz wersję international, fakt i miałeś fart, że się udało :)

TCCM podał, że możliwość instalacji wersji international i chińskiej jest możliwa, ale bardzo często podczas instalacji wersji chińskiej na wersji I pojawiają się błedy. 

EDIT:
    W takim razie, jakbyś mógł opisać, w jaki sposób przeszedłeś z softu I na A, to byłoby super zrobić z tego mały poradnik (wiele osób o to pyta).

Edytowane przez Tymcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajfux

Okej,

Po pytaniu na meizufans.eu i tccm u nich muszę zmienić swoje zdanie w pewnym stopniu.

Masz wersję international, fakt i miałeś fart, że się udało :)

TCCM podał, że możliwość instalacji wersji international i chińskiej jest możliwa, ale bardzo często podczas instalacji wersji chińskiej na wersji I pojawiają się błedy.

EDIT:

W takim razie, jakbyś mógł opisać, w jaki sposób przeszedłeś z softu I na A, to byłoby super zrobić z tego mały poradnik (wiele osób o to pyta).

Przecież taki poradnik jest już na forum od dawna, w "Przyklejonych". Sam posiadam fona z RTV EURO AGD, czyli dystrybucja międzynarodowa, i kiedy chciało mi się w to jeszcze bawić, przechodziłem według tego poradnika z wersji "I" na "A". Podobno nie da się tego zrobić po instalacji którejś wersji 4.5...I, która coś zmieniała w bootloaderze.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kajfux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AF72

Z drugiej strony zobaczcie tutaj co piszą o telefonach od TCCM.

http://forum.flymeos.com/forum.php?mod=viewthread&tid=399

No tak, czytając takie wpisy to rzeczywiście można uwierzyć. Ale w rzeczywistości telefony od TCCM dają się flaszować wersją A, sporo osób to robiło, więc raczej nie jest to kwestia szczęścia, tylko ktoś coś namieszał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymcio

@@AF72, dlatego jest to takie "niepewne" :P Bo ja właśnie rozmawiałem z nimi na meizufans i były problemy z tymi przejściami, a jednak, Tobie udało się bez większych problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Ja też mam telefon z dystrybucji TCCM kupony w Euro AGD. Bez żadnych problemów flashowałem wersje A korzystając z poradników umieszczonych tu na forum. Jedyny problem o jakim słyszałem w związku z telefonami z TCCM to zablokowany przez nich bootloader. Ale teraz można go odblokować bez problemu.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Z wersji I mozna sobie wrzucac rom A i wracac do I. I tyle.. Ja tak robie i wszyscy inni tez. Wiec niewiem w czym problem. Tymcio nie siej zametu.

Edytowane przez svzuka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymcio

svzuka, nie sieje. Mówię jak jest wg oficjalnych źródeł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi