Skocz do zawartości
Jedrasek

Bootloop G620S

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mój telefon długo działał na CM 12.1 i dzisiaj rano po restarcie wpadł w bootloop. Pierwszym odruchem było przeinstalowanie systemu, niestety nic to nie poradziło. Pomoże ktoś rozwiązać problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizuj twrp. Poszukaj w necie 2.8.7.0 powinno pomoc :)

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki! Pomogło. Temat do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to jest twrp i jak to zaistalować , bo nic z teog nie rozumiem

Edytowane przez HuaweiUser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wookie

Przeszukaj forum pod względem instalacji recovery. Jest kilka tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@HuaweiUser

dzięki recovery możesz zainstalować custom ROM (np. cyanogenmod). Przed wgraniem recovery musisz mieć odblokowany bootloader.

Tutaj masz tutorial do tego: http://forum.android.com.pl/topic/264807-poradnik-pozyskanie-kodu-booloadera-i-jego-odblokowanie-custom-recovery-i-custom-rom/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z moim Huawei'em G620s. Mianowicie polega on na tym, że telefon stoi w trybie fastboot. Bootloader jest zablokowany, nie ma możliwości wgrania systemu (przynajmniej ja nie potrafię). Jest tu ktoś kto jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam ogromny problem z tym cudownym wynalazkiem i bardzo proszę o pomoc. Telefon nie jest mój, dlatego nie wiem co dokładnie z nim się stało - ponoć się zawiesił i już nie uruchomił. Włącza się do momentu loga operatora (play), po czym wyskakuje okienko z jakimś błędem (znika tak szybko, że nie jestem w stanie przeczytać) i uruchamia się ponownie. Wipe nie pomógł, bootloader zablokowany i tu pojawia się jeszcze większy problem... Czy jest możliwość wgrania jakiegokolwiek systemu na zablokowanym bootloaderze? Problem polega na tym, że nie posiadam nr imei jak i id produktu potrzebnego do odblokowania bootloadera. Nie mam pojęcia jak je sprawdzić, skoro telefon się nie włącza. Bardzo proszę o pomoc, przeczytałem już pół forum i rozwiązania nie znalazłem.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich Przeglądających
    Telefon po uruchomieniu od razu przechodzi do TWRP (v2.8.6.0), najprawdopodobniej jest bez systemu, próbowałem wgrać kilka romów CM 13 unoficial oraz (chyba) stockowego i za każdym razem po instalacji i tak wracam do TWRP. Klikając w zakładkę REBOOT a później SYSTEM wciąż wracam znowu do TWRP. Nadmienię tylko, że nie wiem co było robione w TWRP wcześniej bo to nie mój telefon. Od czego powinienem zacząć ?

Edytowane przez NatanW
    Doprecyzowanie nazwy wątku, w przyszłości proszę nazywać wątki w taki sposób, aby jaśnie opisywały problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi