Skocz do zawartości
Xaros97

Najlepsza przeglądarka na nasze HTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka przeglądarka jest Waszym zdaniem najszybsza i najfunkcjonalniejsza? Testowałem kilka i powiem tak (mam teraz Cyana 7 i brakuje mi stockowej od htc, bo akurat do niej się przyzwyczaiłem ) :

Dolphin Browser HD - jakoś nic szczególnego w sobie nie ma , nie przekonałem się do niej

Dolphin Browser Lite - Coś podobnego do DB HD, lecz troszkę jakby lżejsza

Stockowa w Sense - doskonała : ) (i rodzi się tu pytanie czy istnieje możliwość przeniesienia stockowej przeglądarki sense na cyjana? Byłbym wdzięczny :) )

Opera mini - najlepsza do przeglądania stron nie po wi-fi (po 3G , HSPA itd.)

Opera Mobile - wg mnie to jest jakieś nieporozumienie , strasznie długo czytała strony .:facepalm1:

Miren Browser - nie mierzyłem czasu każdego czytania strony z poszczególnych przeglądarek , tylko takie są moje odczucia - nie mogę się przyzwyczaić do sposobu wczytywania stron. Przynajmniej u mnie nie mogę nic zrobić do póki nie wczyta się do końca strona.

Stockowa w cyjanie - Wg. mnie jakoś lepiej chodzi na niej multi touch niż na stockowej z sense, lecz wg. moich odczuć jest trochę wolniejsza niż stockowa Sense :<

Proszę o Wasze opinie : ) , temat do polecania przeglądarek i dyskusji.

Edytowane przez Xaros97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    T0pek

Jako że nie posiadam Wi Fi s domu używam 3G i Opera mini sprawuje się doskonale.

Co do twojego pytania to, nie da się wyciągnąć jej ze stockowego ROMu i zamienić na CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, ze już tydzień używam cyana zatęskniłem za Sense UI zainstalowałem mój ulubiony rom z sensem JokerDroid 4.2 i wróciłem do przeglądarki stockowej od HTC . I rzeczywiście , wg. Mnie doskonała lecz musze powiedzieć że multidotyk rzeczywiście na Cyanie chodzi lepiej. To tyle z mojej strony, zachęcam do opisywania swoich uczuć że swoich przeglądarek. Jestem ciekaw Waszych opinii. Gorąco pozdrawiam :-)

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja takze korzystam z opery mini, wada jest taka ze strona musi sie wczytac do konca aby mozna ja przegladac, cenie sobie to ze jest szybka i intuicyjna.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś przed snem przetestuję jeszcze raz Miren Browser, bo jednak coś jak wtedy testowałem miała w sobie innego. jutro napiszę wrażenia, zobaczę jeszcze xScope i Skyfire, powiem Wam jak z prędkością.

Dobranoc i pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam ze stockowej od HTC lub z Delphin HD. Delphina zainstalowałem i jakoś nie chciało mi się już go zmieniać może nie jest najlepszy ale korzystałem na innym tel. z Opery mini i mobile, które też mnie nie zachwyciły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak, obiecałem, że napiszę , więc piszę :-)

Pobrałem wczoraj ponownie Operę Mobile, Miren Browsera ( xScope i Skyfire nie pobrałem już bo mi się cholernie chciało spać ;) ) Miren Browser jednak zdecydowanie na nie, czyta strony podobnie szybko jak Opera mobile, lecz nawet po wczytaniu nic nie chodzi gładko , tzn. multitouch przerywa, szarpie przewijanie stron itp. (chyba wiecie o co mi chodzi :P) , za to najnowsza aktualizacja Opery Mobile bardzo mi się spodobała, w przeciwieństwie do Mirena właśnie po wczytaniu strony wszystko chodzi "jak po maśle" gładki multitouch i przewijanie bez przycinek : ) , potestuję ją jeszcze, mam nadzieję, że w następnej aktualizacji poprawią szybkość ładowania stron :)

To by było na tyle

Pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie czeka wybór przeglądarki do CM 7, jak tylko dostanę z powrotem mój telefon z Wa-wy..

Trzeba przyznać, że stockowa przeglądarka w HTC Sense była niezła :)

Nie wiem, jak tak stockowa w CM7, bo nie zdążyłem się nim zbytnio nacieszyć po jego instalacji ;P

Jak tylko będę miał telefon to przetestuję kilka przegl. i napiszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z ciekawości co zrobiłeś z fonem? Xd powiem tak, przeglądarka z cyana jest bardzo szybka i podobna do tej z HTC jest rzecz która najbardziej mnie zadawala , mianowicie bardzo szybki i sprawny multitouch, prawie nigdy się nie zacina , póki co jestem w trakcie testów Opery Mobile, kto wie, może napiszę recenzję ; )

Pozdrawiam i czekam na dalsze wypowiedzi :)

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A tak z ciekawości co zrobiłeś z fonem? Xd powiem tak, przeglądarka z cyana jest bardzo szybka i podobna do tej z HTC jest rzecz która najbardziej mnie zadawala , mianowicie bardzo szybki i sprawny multitouch, prawie nigdy się nie zacina [...]

Głośnik rozmów mi padł i to niestety nie wina systemu, a sprzętowa, więc oddałem na gwarancji :P Co prawda kilka razy miał bliskie zetknięcie z płytą chodnikową, ale to nie koniecznie ma jakiś związek z tym.

Możesz opisać jakieś minusy stockowej przeglądarki w CM7? Bo skoro jest szybsza i ma dużo "lepszy" multitouch, to dlaczego niektórzy uważają ją za gorszą od tej z HTC Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi