Skocz do zawartości
MonteChristo1995

Lagi podczas przeglądania Sklepu Play.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Poza Sklepem Play wszystko działa bardzo sprawnie, a Twitter niezbyt mnie intetesuje, bo nie korzystam, choć powinno smigać. Natomiast ciekawe, czy nie masz racji z tą aktualizacją sklepu, może ona powoduje te lagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yiabol

Sklep Play po ostatniej aktualizacji zaczął się przywieszać. 

Podczas przeglądania zawartości następują delikatne przycięcia, które uniemożliwiają płynne eksplorowanie.

Trochę to irytujące mówiąc szczerze.

Testowane na dwóch połączeniach (wifi 80mbps oraz lte 50mbps) za każdym razem taki sam efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też tnie od zawsze. Na xda też był temat o tym kiedyś że coś jest nie tak z tą aplikacją na Honorze. Nie wiem jednak dlaczego u kogoś działa dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam mini przycięcia w sklepie Play. Delikatnie szarpie przy przeglądaniu strony głównej

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, bo już sądziłem, że coś jest nie tak z moim telefonem. Ale mając taki procesor i tyle pamięci ram, to aż to jest szokujące, że są lagi, ale jednak prawdziwe. Czyli trzeba czekać z nadzieją na aktualizację, która to zniweluje? A chłopak, który jako pierwszy odpowiedział w moim temacie, może nie odczuwać tych przycięć, aczkolwiek one są.

Połączony post:

Rozmawiałem z recenzentem, który ma obecnie Honora 7, On twierdzi, że lagi i przycięcia mają miejsce, aczkolwiek tylko podczas aktualizacji aplikacji. Rzekomo podczas normalnego przeglądania Sklepu wszystko działa sprawnie. Już się pogubiłem, są osoby, które mają z tym problem, a inne nie. Przecież wersje smartfonu oraz sklepu są identyczne. Intryguje mnie, co jest powodem płynnego działania u jednych, u innych już niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz sprawdziłem - laguje przy ładowaniu obrazów na głównej stronie. Ktoś na XDA napisał, że MM rozwiązuje ten problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest identycznie, jak u Ciebie. Możesz napisać, co to jest MM? Będziesz próbował to rozwiązać w ten sposób?

Połączony post:

Przepraszam za brak wiedzy, ale nie sądziłem, że masz na myśli aktualizację systemową. Tak nawiasem mówiąc, jaką masz wersję B130 czy B140?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi :-) Mam wersję B140. Na betę MM jeszcze nie planuję jeszcze przechodzić, zwłaszcza, że podobno nie ma możliwości aktualizacji ręcznej, utrudniony jest powrót do wcześniejszej wersji systemu etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersję B140 instalowałeś ręcznie czy online? Osoby posiadające MM potwierdzają czy dementują lagi podczas przeglądania Google Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kac222

U mnie na MM Android 6.0 brak jakichkolwiek zacięć w sklepie. Sprawdziłem na wi-fi oraz internecie mobilnym w sieci Plus.

Nadane z telefonu.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi