Skocz do zawartości
mic108

rom CyanogenMod 12.1 Final v3 dla Myphone fun3 i q-smart

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobrze zrozumiałeś :D Philz recovery wywołuję się albo przez program rashr, albo skrótem klawiszy głośności w dół i zasilania. Co do kontaktów mi się niestety usunęły i nie chciały zsynchronizować się z kontem gmail (chyba, że to ja coś źle zrobiłem xd). I znalazłem 2 bugi w tym romie. Czasem jak dzwoniłem, albo któs do mnie dzwonił wyskakiwał komunikat "niestety, aplikacja została zatrzymana". Pomogło wyczyszczenie danych z aplikacji dialera. 2 bug to fatalna jakość dźwięku podczas nagrywania filmów. Problem nie występuje podczas rozmowy telefonicznej i w rejestratorze dźwięków (trzeba zmienić format na .wav) - tam jakość jest bardzo dobra. :D

Edytowane przez masterTab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda temat ustawień aplikacji, samych aplikacji itp? Na windows phone 8.1 robię kopię zapasową, wgrywam nowy soft, odpalam kopię i są i apki i kontakty z outlooka i wszystkie ustawienia. A jak to jest na andku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś oprócz mnie miał problem z dzwonieniem? Na początku czyściłem dane aplikacji, co pomagało, jednak teraz problem się nasilił i często kiedy chcę wykręcić numer wyskakuje komunikat "aplikacja została zatrzymana", a czyszczenie danych już nie pomaga. Jeżeli tylko ja mam ten problem spróbuję wyczyścić telefon. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest lepiej niż na 12.1? Mam już roma na karcie pamięci, ale wciąż się zastanawiam czy wgrywać, czy zostawić 12.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android 6.0 zainstalowany... I chyba wolałem 5.1.1. Aparat nie działa, aplikacji nie da się przenieść na kartę pamięci, a bateria trzyma z 5 razy krócej. Ehh.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12.1 smiga fajnie lecz nie moge sobie poradzic z iloscia miejsca na orginalnym oprogramowaniu nie bylo tego problemu

moze podpowiecie jak powiekszyc dysk systemowy wg telefonu to  1,78
    wew. 3,7
    no i sd 14,91

jak powiekszyc ten pierwszy

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesety nie wiem, jak tą pamięć powiększyć, ale możesz przenieść aplikacje na kartę sd.

[Dodano: 13 czerwiec 2016 - 20:48]

Tak w ogóle znalazłem innego cm'a 13 na q-smarta/ fun3.  http://www.androidvillaz.com/2016/05/temasek-based-cm-13-for-gionee-p4.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracam z powrotem na 12.1, za dużo błędów. GPS co chwile wyszukuje sygnału, kamera się wiesza, wczoraj naładowałem full baterie rano telefon był już wyłączony, coś zeżarło baterie. Co do karty SD tutaj opis: http://revanmj.pl/2016/01/android-6-0-marshmallow-i-obsluga-kart-pamieci-sd/.

Oczywiście mnie wyskoczyło że karta sd jest za wolna i mogę używać tylko jako pamięć masowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest sposób, instalując zmodyfikowany plik przez recovery masz dostęp 5.5 GB

na aplikacje.

Czy możesz rozwinąć temat?

EDIT: Już sobie znalazłem, ale niestety nie na tym forum: http://forum.xda-developers.com/android/general/repartition-guide-walton-primo-gh2-t2931886

Edytowane przez Maktare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi