Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
noc123

Lenovo IdeaTab S6000-H - komputer nie wykrywa tabletu po podłączeniu

Rekomendowane odpowiedzi

noc123

Witam. Niedawno dostałem przypadkiem ten tablet do rąk i mam z nim problem. Po połączeniu go do komputera, system w ogóle go nie wykrywa. Tablet zaczyna się ładować, ale nie mam dostępu do pamięci wewnętrznej, żeby coś na niego wrzucić. Dzieje się tak niezależenie jaką opcję wybiorę w Ustawienia -> Pamięć -> Połączenie USB z komputerem. Sprawdzałem na 2 komputerach z Windowsem 10 (innych nie mam). Tablet jest teoretycznie z Allegro, ale nie mam pojęcia, czy jest z europejskiej dystrybucji czy ejst z Aliexpress. W informacjach o tablecie mam takie dane:

Numer modelu: IdeaTab S6000-H

- wersja systemu: 4.2.2

- numer kompilacji: S6000_A422_101_022_131101_WW_SMS

Software version: S6000_130519

wersja sprzętu: Lepad S6000-H

Czy ktoś wie jak naprawić ten problem? Jest może jakiś nowszy system na ten tablet? Wgrałem już root przez Framaroot i wgrałem SuperSU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CuK!eR

Odkopuję .

Mam ten sam problem. Mam viste 32 bity ? jest to wina systemu czy tableta ? dodam tez ze próbowałem wgrać rożne sterowniki zawsze kończy się tak samo "nieznane urządzenie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi