Skocz do zawartości
Grekki

Grand Theft Auto Liberty City Stories

Rekomendowane odpowiedzi

xJohn

Czekałem i się doczekałem! Świetnie! Skoro Liberty City Stories wydali to można być pewien że Vice City Stories z czasem też się pojawi. Obie części nigdy do końca na PSP nie ograłem także pewność że kupię jest 100%. 

Hmm raczej wyjdzie w tym roku, pod koniec jak w LCS na iOS i zapewnie w 2017 trafi na androida.

@@topic

Ja czekam z niecierpliwością, grałem chwile na PSP u kumpla i gierka wydawał się mieć ciekawą fabułę jak większość GTA, jak optymalizacja będzie taka jak w GTA 3,VC i SA to z pewnością zagram na swoim Grand Prime VE w medium detalach, z cieniami classic, rozdzielczość 80% i dystans rysowania na 55%[opisałem w razie gdy by ktoś tu czytał i chciał zadać pytanie czy mu GTA 3-SA pójdzie na tym samsungu]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że w ciągu 1-2 tyg pojawi się w sklepie Play :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grekki

Czekałem i się doczekałem! Świetnie! Skoro Liberty City Stories wydali to można być pewien że Vice City Stories z czasem też się pojawi. Obie części nigdy do końca na PSP nie ograłem także pewność że kupię jest 100%. 

Hmm raczej wyjdzie w tym roku, pod koniec jak w LCS na iOS i zapewnie w 2017 trafi na androida.

@@topic

Ja czekam z niecierpliwością, grałem chwile na PSP u kumpla i gierka wydawał się mieć ciekawą fabułę jak większość GTA, jak optymalizacja będzie taka jak w GTA 3,VC i SA to z pewnością zagram na swoim Grand Prime VE w medium detalach, z cieniami classic, rozdzielczość 80% i dystans rysowania na 55%[opisałem w razie gdy by ktoś tu czytał i chciał zadać pytanie czy mu GTA 3-SA pójdzie na tym samsungu]

@@xJohn Przecież ta gra na iOs już jest.Rockstar wypuszczał wcześniejsze odsłony tydzień po wypuszczeniu na iOs. Więc ta gra powinna jeszcze w tym miesiącu trafić na Androida. Pisałem do nich na Twitterze ale nic mi nie odpowiedzieli, wiadomo mi tylko że firma odpowiednia za port to War Drums studios, ta która portowała wcześniejsze odsłony, ja tylko liczę aby nie było takich samych wpadek jak z GTA:SA gdzie nie można było grać parę dni po dodaniu gry do Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

ciekaw jestem jak z optymalizacją tej wersji - w samą grę pykałem na PSP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem coś długo czekamy na premierę. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mocno długo.... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwykle lecą sobie w kulki z użytkownikami androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Płakać mi sie chce nad wami.. Jak za szybko to płacz i lament że Optymalizacja leży i kwiczy i są bugi i nie da sie grać, Nie możecie poczekać jeszcze chociaż ten 1 miesiąc i dostać produkt zoptymalizowany i dopracowany :) Identycznie było z GTA V ;P

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płakać mi sie chce nad wami.. Jak za szybko to płacz i lament że Optymalizacja leży i kwiczy i są bugi i nie da sie grać, Nie możecie poczekać jeszcze chociaż ten 1 miesiąc i dostać produkt zoptymalizowany i dopracowany :) Identycznie było z GTA V ;P

GTA V? A kiedy wyszło GTA V na androida, bo jakoś sobie nie przypominam by kiedykolwiek wyszło... 

a więc pomijając to że mówimy tu o grach na androida, to dla twojej informacji, GTA V nie było wydawane w odstępach czasowych na kolejne platformy po to by je zoptymalizować.

Druga sprawa. Jeżeli War Drum Studios nie potrafiło (zapewne z powodu zbyt małej ilości pracowników) zrobić wersji na iOS i Androida w tym samym czasie, to nie powinni wydawać wpierw wersji na iOS by później ich się nikt nie czepiał tak jak to jest teraz.

Edytowane przez ProCurator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

@@ProCurator

Myślałem że odrazu sie połapiesz o co chodziło z tym GTA V.. Myślałem wtedy o Konsoli i PC.

Ale jak dobrze działało Na IOSie to po co mieli czekać do wydania na Androida ? Żyjemy w XXIw, teraz tylko sie liczą pieniądze u takich korporacji jak Rockstar ;) I po co mieli by czekać jak już mogą sie dorobić na Iphonach i za to co zarobili na nich dopracować wersje na Androida i sprzedać z lepszym zyskiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi