Skocz do zawartości
Grekki

Grand Theft Auto Liberty City Stories

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś na snapdragonie 400?

Mój LG Spirit LTE nie widzi w sklepie Play tej części gry...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Morv

Na LG G4 chodzi na minimalnych detalach. Pewnie gdyby nie aktualizacja androida to by śmigało na max detalach no ale przecież trzeba "baranów" przekonać aby kupili G5 :P Także dzięki LG za to, że jako pierwsi zaktualizowaliście flagowca do androida 6.0

Trochę to dziwne bo na LG G Flex 2 działa na pełnych detalach bez żadnego zająknięcia z bardzo fajny frameratem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła nowa wersja 1.8 która naprawia problem z uruchamianiem gry, teraz już nie trzeba mieć na telefonie aplikacji Muzyka Google Play. Niestety nadal gra nie działa na HiSilicon Kirin 620 (Huawei P8 Lite).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na LG G4 chodzi na minimalnych detalach. Pewnie gdyby nie aktualizacja androida to by śmigało na max detalach no ale przecież trzeba "baranów" przekonać aby kupili G5 :P Także dzięki LG za to, że jako pierwsi zaktualizowaliście flagowca do androida 6.0

Trochę to dziwne bo na LG G Flex 2 działa na pełnych detalach bez żadnego zająknięcia z bardzo fajny frameratem.

Bo Flex 2 ma androida 5.1.

Na G4 z 5.1 w san andreas grałem na max detalach a na 6.0 już na niskich/średnich i to płynność nie była idealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja gram na g3 na max detalach bez dropu więc ? twój g4 to jakiś pechowiec ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Potwierdzam i sprawdzałem i nadal to samo :( no trudno pozostaje nic innego jak czekać na wersje 1,9

Edytowane przez Mixune95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BMWM6

Galaxy S6 śmiga na max ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DoNaTeLo

G3 na 6.0 (stock) I śmiga na najwyższych :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na m2 aqua z snapkiem 400 gra działa dość płynnie na full ustawieniach ale często wywala do pulpitu w czasie grania, pewnie 1gb ramu to zbyt mało by nie wywołało 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KuChar

Nexus 5, Snapdragon 800 śmiga na max ustawieniach :) 20 zł to śmieszna cena za godziny gry. Gierki nie skończyłem nigdy na PSP. Teraz jest szansa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi