Skocz do zawartości
NinjasQ

Meizu M2 (Mini) czy Huawei Y6 Dual Sim?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zakupić telefon Meizu M2 5" lub Huawei Y6 dual sim(ta wersja posiada 2GB Ram) oba telefony w znanym sklepie RTV kosztują 599zł i teraz nie wiem który wybrać :D Rozumiem że na papierze lepiej wypada Meizu ale ponoć nie obsługuje choćby wszystkich pasm LTE? No i ta nakładka producenta jak się sprawuje ? Huawei wiadomo dla mnie znana i dobra juz obecnie marka tylko tam znowusz Snap 210 na cortexach A7 ale wiem że ogólnie działa rozsądnie różnica jest tez w aparatach na korzyść dla meizu. Jak myślicie co lepsze ?

Edytowane przez NinjasQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Meizu obsługują wszystkie polskie pasma lte. Snapdragon 210? Nie warto się w coś takiego ładować

Wysłane z Mezui M2 Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@adi191pls jeszcze jedno innym temacie ktoś wspomniał o okrojonych usługach google w tym telefonie, wiem ze w rtveuro M2 ma europejską wersje softu z literką L także niby google play powinien byc a co wiecej jest okrojone ?To pytanie oczywiscie kieruje do wszystkich, bo to juz mnie zbiło troche z tropu/wyboru    :D

Edytowane przez NinjasQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Okrojone w sensie tak, że masz tylko sklep play i bodajże usługi Google. Jutuby, gmejle i inne plusy musisz sam sobie doinstalowac

Wysłane z Mezui M2 Note

Połączony post:

Ale sam w sobie telefon jest dostosowany do działania z aplikacjami że sklepu play. To w wersjach chińskich nie ma Google, bo tam jest zakazany przez państwo, na Europę jest normalnie

Wysłane z Mezui M2 Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

raczej chciałeś powiedzieć że producenci płacą za usługi google a sam android jest darmowy i dlatego tam go nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

raczej chciałeś powiedzieć że producenci płacą za usługi google a sam android jest darmowy i dlatego tam go nie ma :D

Nie, w Chinach nie ma w ogóle Google. Nawet wyszukiwarki Google nie ma

Wysłane z Mezui M2 Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Jeśli zdecydujesz się na M2 to pamiętaj że te same sklepy sprzedają ten tenefon również na allegro i za tą samą/niższą cenę dokładają np. kartę pamięci (16GB).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi