Skocz do zawartości
radokizi

Ładowarka samochodowa do Spicy - za słaba?

Rekomendowane odpowiedzi

Esc
    Jak dla mnie, ktos, kogo stac na samochod, mógłby sobie kupic oryginalną ładowarkę a nie jakiś chiński badziew rodem z targu.

Eh nie ma to jak dobre wykladniki. Stac to go moglo byc na ten samochod 5 lat temu a teraz nie moze zwiazac konca z koncem. Albo moze i miec telefon drozszy od tego samochodu. Taka ocena jest bez sensu. Druga bez sensu w sumie informacja jest kraj pochodzenia nieorginalnej ladowarki z chin - a przepraszam czy kolega mysli ze orginalna ladowarka jest z innego kraju.

Biore pod uwage doświadczenie z użytkowania wszelkich chińskich produktów-podróbek lub no-nejmów.

I przynajmniej jeśli coś już się stanie, to wiem kogo do sądu podac

I to zdanie koncowe jest najbardziej pomocne. Po co opowiadac o samochodzie czy o chinskich nonejmach skoro najwazniejsza rzecza jest to ze przy oryginalnym produkcie jest ktos kto za to odpowiada prawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszędzie szukam oryginalnej ładowarki samochodowej samsunga, ale nigdzie nie mają, Dziś udało mi się trafić w 1 komisie i... właśnie co o tym myślicie? Niby oryginalna, wg sprzedawcy. Kształt taki sam jak oryginalne, jest napis samsung, dioda itp. Tylko nie ma opakawania, tylko zawinięta w folię. Cena 49 zł. Jak zapytałem dlaczego bez opakowania, to powiedział, że z opakowaniem są 10 zł drożej. Myślicie, że to oryginał? bo chciałbym się dłużej pociesyć galaxym, noi samochodem też, dlatego chciałbym pewną ładowarke...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Dziwna sprawa, w miejscu gdzie mieszkam czyli w Katowicach, widziałem ładowarki w kilku miejscach, Media Markt, CCS (serwis Samsunga) w cenie okoł 45 zł. Model ten, który w linku poniżej:

http://elvisgsm.pl/oryginalna-%C3%82%C5%81adowarka-samochodowa-samsung-cad300ubec-omnia-p-489.html

Spróbuj poszukać w sieci, może gdzieś taniej znajdziesz :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w mediamarktcie właśnie nie było oryginalnych... Chyba będę musiał się wybrać do serwisu samsunga - czytaj godzina w korku, zeby dotrzeć do centrum;( no ale obskoczyłem chyba wszystkie komisy w okolicy, punkty playa,plusa i ery i nic nie było (poza tą jedną o której pisałem wyżej- myślicie, że raczej pordoba?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Dziwna ta cena jak na sprzet w woreczku, jesli ci sie nie spieszy poszukaj spokojnie, te 49 zl zawsze mozesz dac :-)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eaglet
    Napisano (edytowane)

Ostatnio zakupiłem Belkin Micro USB Car Charger (1A) w sklepie internetowym rtveuroagd. Odebrałem na drugi dzień po zamówieniu w wybranym przeze mnie sklepie euro i zapłaciłem w sumie 39 zł (29 za ładowarkę i 10 jakieś opłaty manipulacyjne)

Edytowane przez eaglet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też w samsungach siedzę od kilku dni... ale na oko to ta końcówka jest o wiele szersza i lista kompatybilnych modeli wymieniona w aukcji to chyba jakieś antyki? więc to raczej nie jest dobra ładowarka dla i5700;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamilM

a może po prostu przejściówka z nokii będzie ok? mówię o tej małej orkągłej końcówce, mam sprawdzoną samochodową ładowarkę. muszę zobaczyć jakie tam jest natężenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas
    a może po prostu przejściówka z nokii będzie ok? mówię o tej małej orkągłej końcówce, mam sprawdzoną samochodową ładowarkę. muszę zobaczyć jakie tam jest natężenie

ja używam ładowarki z Nokii przed odpowiednią przejściówkę i wszystko działa jak należy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi