Skocz do zawartości
wheelerwasp02

Ilosc pulpitow, porzadkowanie ikon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Tab'ie 10.1 jest opcja usuniecia kilku pulpitow z ekranu glownego? Bo mam 5 a spokojnie wystarczylyby 3, pamietam ze w Galaxy S dalo sie wybierac ilosc..

Oprocz tego czy da sie tworzyc foldery w ekranie z aplikacjami wszystkimi?

Ewentualnie ogarnia ktos jak zalatwic polskie znaki tutaj? Bo mimo polskiego jezyka nie moge jakos nic z tym zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj się nie da usuwać pulpitów. Polskie litery robisz przytrzymując dłużej daną literę, która ma ogonek lub kreskę :) O jakich folderach z programami mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er453r

Do dodawania/usuwania pulpitów zainstaluj sobie launcher inny. Ja polecam ADW Launcher EX - działa super na honeycombie -> [ame=http://www.youtube.com/watch?v=93MSwcOgAns]ADW Launcher EX on Samsung Galaxy Tab 10.1 Honeycomb Tablet - YouTube[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do dodawania/usuwania pulpitów zainstaluj sobie launcher inny. Ja polecam ADW Launcher EX - działa super na honeycombie ->

A takie pytanko mam.. właściwie za co odpowiada Launcher ? bo oprócz standardowej zmiany softu w galaxy s nic nigdy nie zmieniałem.. i w sumie nie wiem co robi launcher.. jak go zmienie w Tabie to zmieni się coś prócz możliwości zmieniania ilość pulpitów ? Bo na tym filmie to wogóle nie wygląda jak Honeycomb..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er453r

Launcher odpowiada za zarządzanie pulpitem (Home'm) i drawerem (szufladką z aplikacjami). Krótko mówiąc, zastępuje domyślnie zainstalowane i wyświetla po swojemu.

Większość dostępnych Launcherów obsługuje skórki i jest bardzo konfigurowalna - więc myślę, że którymś na pewno uda się uzyskać pożądany efekt. Czy będzie wyglądał identycznie jak ten domyślny z Honeycomba to ciężko mi powiedzieć.

Ogólnie polecam wstępnie zassanie paru darmowych launcherów i przetestowanie przed zakupem wersji PRO :) Ja jestem wielbicielem ADW, bo cyanogenmod na nim chodzi - i robi to świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni mam już zainstalowany w Tab'ie ADW Launcher EX i muszę powiedzieć że nieźle to spełnia swoją rolę.. chociaż design pulpitu i menu jest nieco inny niż standardowo w Honeycomb'ie ale można się przyzwyczaić.. Także dzięki za porady.. Mam teraz 2 pulpity i jest dobry porządeczek..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Potwierdzam ADW chodzi pieknie. Pobawilem sie chwile TW i od razu ADW wrzucilem. Moze by go nie bylo gdyby samsung zostawil oryginalnego honeya ale jak zwykle musieli nagrzebac.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    weraho

A można tworzyć zwyczajne foldery? Żeby można było wcisnąć do niej aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi