Skocz do zawartości
lionmen

Jak ustawić budzik w trybie cichym, żeby zadzwonił?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie, posiadam LG G3 z andkiem Lolipop.

W skrótach na pasku górnym mogę ustawić tryb DZWONI, WIBRACJA, albo CICHY - na noc w innych telefonach zawsze korzystałem z opcji CICHY żeby mi nikt nie przeszkadzał, tutaj przy ustawieniu tej opcji budzik niestety nie działa, za każdym razem trzeba ustawiać PRIORYTET który jest denerwujący bo jego max to 8 godzin.

Czy ktoś wpadł na pomysł jak to rozwiązać ewentualnie czy jest jakaś aplikacja w sensie Budzika która by działała w trybie cichym ?

Prosiłbym o pomoc w tej sprawie z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    franc88

Ja mam wlaczony tryb nie przeszkadzac caly tydzien od 23 do 7 i mi dzwoni budzik, a raczej wibruje bo dzwonki z rana przyprawiaja mnie o zawal serca i starczy mi wibracja :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raol3k

@@lionmen z tego co wiem lg trochę skopało sprawę. Mianowicie w trybie cichym (jak sama nazwa mówi) nie pojawią się dźwięki połączeń, sms i np. budzika. W połączeniu z dzwonkiem (bez wibracji) w budziku efekt jest taki że mogą zwolnić Cię z roboty ;) Natomiast wibracja działa poprawnie w tym trybie.

Wcześniej miałem SGS3 i zdecydowanie było to lepiej rozwiązane. Tryb cichy nie działał na budzik i alarmy. Nie wiem czy jest aplikacja dla której można zrobić wyjątek w nakładce LG.

Edytowane przez Raol3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cris92

Ustawienia>Dźwięk>Nie przeszkadzać - mam ustawione od poniedziałku do niedzieli od 22:45 do 5:50 i działa elegancko. Wycisza dźwięki i wibracje, a budzik wciąż ma priorytet, dzięki czemu o 4:45 dzwoni i wibruje bez najmniejszego problemu. Gdy tryb ten się włączy, na belce powiadomień pojawia się biała pięcioramienna gwiazdka. Mam tak od kilku miesięcy i nigdy nie miałem jakiegokolwiek problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi