Skocz do zawartości
mateusz_28

Zrywanie połączeń telefonicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po aktualizacji oprogramowania w moim HTC Desire S pojawił się problem ze zrywaniem połączeń telefonicznych. T-Mobile oszacowało ilość zerwanych połączeń na ok 25%. Ne jest istotne, czy jest to połączenie wychodzące czy przychodzące.Nie mam kłootów z WiFi. Urządzenie posiadam od 3 tygodni i było ok do czasu......

Czy ktoś miał podobny problem?

Sieć T-Mobile, nr oprogramowania: 1.47.401.4.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    loop63

Witam,mam podobnie po kilku sekundach rozmowy przychodzącej lub wychodzącej telefon traci zasięg do jednej kreski i przerywa połączenie.Teoretycznie rozmowa trwa ale nie słyszę rozmówcy ani on mnie.Ma ktoś takie przypadki?Nie zdarza się to nagminnie ale raczej często,przywróciłem do ustawień fabrycznych ale bez skutku.Mieszkam w dużym mieście i zasięg T-mobile raczej jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakoś dziwacznie trzymasz telefon i dlatego. Każdy smartphone ma tak, że jak dokładnie się go zakryje dłonią to traci zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W112

Dwa dni temu zrobiłem aktualizację i na razie problem nie występuje. Zauważyłem jednak, że czasami z chwilą nawiązania połączenia odzywa się wibracja, a po zakończeniu połączenia słychać w słuchawce ciche piknięcie. Czy ktoś też tak ma?

Czy da się wrócić do poprzedniej wersji systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a.le
    :mad: jestem wsciekła bo mam swoją firme i telefon w T-Mobile od paru tygobni nie moge prowadzić rozmów bo są przerywane. Ciekawe kiedy coś z tym zrobią, zastanawiam się czy jest to podatawą do zerwania z nimi umiwy??? >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Mi się zdarzyło 2-3 razu że w czasie rozmowy nagle głucho w słuchawce, niby połączenie jest ale nic nie słyszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich

U mnie też wystąpił podobny problem. Otóż w dniu wczorajszym praktycznie nie miałem możliwości wykonania połączenia, żeby porozmawiać 5 minut musiałem wykonać 5 połączeń- niektóre zrywało nawet po paru sekundach. Mnie pomogła na to jedna prosta rzecz- restart telefonu, gdyż był on włączony non stop przez około 10 dni (w nocy przełączałem tylko na tryb samolotowy). Od restartu wykonałem około 10 połączeń łącznie jakieś 40 minut i wszystko jest OK.

Telefon mam niebrandowany, oryginalny soft HTC, aktualizowany na bieżąco.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe. Mój aparat wrócił właśnie z serwisu, w którym był trzeci raz. Została wymieniona płyta główna. Problem zrywanych połączeń pozostał. Wszyscy ręce umywają. HTC - to problem sieci. T-Mobile - to problem sprzętu. Walczę dalej..... ;-)

EDYTA: To nie nowa płyta główna a nowy telefon!!! Dalej zrywa.....

Edytowane przez mateusz_28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafe

Witam,

Czy ktoś z Was znalazł rozwiązanie opisywanego tutaj problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi