Skocz do zawartości
hooded

[PORADNIK] Root 2.3.3 + Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

lupus

no i ni kija nie daje rady...:kwasny: juz wszystkie kombinacje przeleciałem i dalej efekt ten sam: root zrobiony (obie metody), pokazuje, że zrotowany a po jakimś czasie wywala FC na SU, pomimo, ze wcześniej działał poprawnie. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, może to wina systemu (brandu) ??? Mam 2.3.3 nie brandowanego, może wgrać Playowy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

super !!! pierwszy raz bez FC udało się zaktualizować SU... dziwne bo podmieniałem aplikacje apk...

jednak du...a blada... ale jestem w 100% pewny, ze to wina aplikacji SU. System zrotowany, część danych przywróciłem pomimo, że SU bardzo często wywala FC. W komentach w Markecie sporo osób skarży się na tą wersje

czytam posty na stronie superusera i wynika z nich jakiś problem z kopiowaniem pliku binarnego o systemu. Niby wszystko jest OK ale plik nijak nie chce się skopiować. Problem jest znany od sierpnia i występuje jak doczytałem wyłącznie na wersji andka 2.3.3. Na innych (nastepnych/poprzenich) wsio ok...

nic to.. wracamy do 2.2

Edytowane przez lupus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hooded

To już lepiej do 2.3.7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

pokombinuje jeszcze ze stockiem... czytam i czytam,... wersje po 3.0.2 wywalają FC na andku 2.3.3 i 2.2. Pomaga powrót do SU 3.0.2 ale za kija nie mogę jej nigdzie znaleźć...

ps: na CM7 bateria nie wytrzymuje nawet dnia, natomiast Phoenix na babola z odblokowaniem po uśpieniu co dyskwalifikuje mi go o pracy... (oby to naprawili 20go)

heh znalazłem ciekawą stronkę.. są wszystkie SU o pobrania

http://goo-inside.me/superuser/

Edytowane przez lupus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hooded

Przy normalnym użytkowaniu trzyma od dwóch do trzech dni. Przy rzadkim do tygodnia. Przy bawieniu się cały dzień idąc spać trzeba podłączyć do ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

i coś mi się zdaje, ze tak zrobie bo z tego co czytam, dziwnym zbiegiem okoliczności, wersja 3.0.5 wywala FC na większości urządzeń. Do tego błąd eliminuje przejście na wersje Elit :mad: Nie lubie takich zagrań...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

No więc tak... Ściągnąłem wersje v2.3.6.3 podmieniłem w OneClik i zrootowałem. Następnie zaktualizowałem SU do wersji 3.0.6 ale nie aktualizuje subinary (2.3.1). Działa na tyle dobrze, że dało radę przywrócić kopie aplikacji (my backup) i wgrać recowery.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dobry sposób na najnowszą wersję SU. Zauważyłem że to się dzieje przez logi. Po prostu SQLite jest winowajcą tego stanu rzeczy. Polecam w opcjach wyłączyć prowadzenie loga, oraz by bez pytania przyznawał uprawnienia super user. Niestety nie jest to bezpieczna metoda, ale jedyna jak chce się korzystać z najnowszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

mi jak na razie działa bez problemów, a przetestowałem już kilka aplikacji. Jedynie RootExplorer nie działa (wywala FC) ale bez tego idzie żyć, natomiast bez kopii już nie (jak dla mnie)

inne rozwiązanie bez kombinacji:

wgrywamy rom 2.3.3 v20g, wgrywamy SU v2.3.6.3 (Su binaryv2.3.1-ef) i nic się nie krzaczy.

w markecie najnowszy SU. Instalujemy i aktualizjuemy do Su binary v3.03. Wszystko działa, bugi poprawione

Edytowane przez lupus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi