Skocz do zawartości
Nekser

[Lollipop 5.0.2 i 5.1.1 ] Root za pomocą KingRoot 5.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Blest

Da się może łatwo i szybko zrobić też unroot? Oczywiście bez flashu nowego romu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

Wejdź w SuperSu ustawienia pełen unroot i tyle tylko nie wiem jak sprawa wygląda z recoverem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

Jak ktoś chce mieć samego roota bez recovera to niech zainstaluje KingRoota i wtedy tą apke superSume. On sam zamieni nam KingRoota na SuperSu. 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3456993&d=1440966478

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać że imei zrootowanego telefonu wysłany jest w świat (chińskie serwery) - jeśli komuś to nie przeszkadza to spoko nie mniej jednak należy to jasno i wyraźnie zaznaczyć. IMEI po użyciu tego oprogramowania najprawdopodobniej nie jest bezpieczny :-)

Klepnięte z Xperii Z3

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja ma taki problem chce zrobić

4 Podłączamy telefon do komputera i w rozpakowanej paczce z recovery klikamy na install.bat następnie wciskamy 1 i postępujemy zgodnie z tym co wyświetli nam sie w oknie dialogowym oraz potwierdzamy na telefonie zapytanie o przyznanie uprawnień .

nic sie nei dzieje

pisze waiting for device, connect usb cable now ????

kabel podłączony wszystkiego juz probowałem - telefon widzi normalnie

wszytsko robiłem według instrukcji i niestety

macie jakes propozycje  jak ogarnać podłączenie  aby dograc recovery 

a i jeszcze jedno

dualrecowery mam takie -http://nut.xperia-files.com/path/XZDualRecovery/Older_Releases/XZDualRecovery_2.8.21

nie moge znalesć 2.8.23 jest tylko 21 w wersji instaler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej - no i jest kolejny problem albo ja mam cos powalone albo czegos nie ogarniam

wersja 2.8.26 ale nie ma w wersji instaler ??? w takiej jest  Z3-lockeddualrecovery2.8.26-RELEASE.combined --------    chyba ze ja tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

@@Cichyyy bo Nut połączył flashable i instaler w jedno. Wypakuj combined na kompie i tam jest opcja install

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ogarniam tego - eeeee

a wiec tak plik wypakowany

lecz niestety po włączenia dalej pisze waiting for device, connect usb cable now   ???? o co kaman ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

Jak masz roota. to podłączasz telefon pod kompa, klikasz install, potem 1 i enter potwierdzasz wszystkie komunikaty na kompie i PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi