Skocz do zawartości
Pest

Samsung Galaxy S II LTE - mocno przerobiony SGS2

Rekomendowane odpowiedzi

Pest

Według najnowszych wiadomości, Samsung pokaże na IFA model Galaxy S II LTE. Co ciekawe, nie będzie to tylko zmiana kosmetyczna z łącznością LTE - ale większy ekran i podkręcony procek, no i łączność NFC - Źródło: /ciach/

<Smogg> Wedle Regulaminu:

3.7. Na forum panuje bezwzględny zakaz podawania adresów oraz reklamowania stron konkurencyjnych o tematyce powiązanej z system Android, Windows Phone, Bada itp. Dotyczy to zarówno avatarów, sygnatur, nazwy użytkownika, podawanego źródła informacji itd. Złamanie tego punktu grozi natychmiastowym banem. (nie dotyczy stron obcojęzycznych - np. XDA-Developers oraz Windows-Phone.pl i MyBada.pl)
    Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawe gdzie ja wykorzystam łącznosc NFC... no chyba ze pół polski kupi sobie telefony z takowym bajerem... jak do tej pory nie znam nikogo takiego, zwykly bezuzyteczny bajer obecnie. ewentualnie uzytkowy za pare lat gdy wiekszosc telefonow bedzie posiadac tą technologie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojsed

Ok, ale jak tego się nie wprowadzi to się nie rozprzestrzeni, więc nie rozumiem takiego marudzenia. Jak wprowadzono bluetooth to było przecież tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whan86

Moim zdaniem żenada. Tak powinien wyglądać galaxy s II od samego początku. Oczywiście rynek i chęć zarobienia zrobiły swoje GS2 został wypuszczony szybko, jak widać jako wersja RC. Dla mnie jest to mocny kop w tyłek od samsunga bo kupując topowy telefon oczekuje ze przez jakis czas bedzie on topowy, a nie za jakiś czas wydaje się jego ulepszoną wersję poprawiającą wszystkie mankamenty pierwszej wersji.

Gdybym wiedział, że coś takiego się pojawi poczekałbym te 3 miesiące... Szczególnie na NFC i mocniejszą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roobi

Moim zdaniem Samsung wypuszcza nową wersję SGS II ponieważ, chce zmniejszyć ilość pozwów sądowych, które Apple sklada za kopiowanie designu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kukisp

no tak szkoda ze samsung zaprezentowal sgs 2 w kwietniu, chyba nie myslales ze to bedzie ich najlepszy model na zawsze, nie rozumiem takich ludzi,.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sadzicie który model tzn. ten nowy czy normalny sgs 2 będzie mieć większe wsparcie developerów?

Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no tak szkoda ze samsung zaprezentowal sgs 2 w kwietniu, chyba nie myslales ze to bedzie ich najlepszy model na zawsze, nie rozumiem takich ludzi,.

mimo wszystko pol roku to jednak za krotko, na nasze realia nie kazdy moze sobie pozwolic na zmiane telefonu na "topowy" co 2 miesiace. przynajmniej od wydania SGS-a "jedynki" dlugo ze stajni samsunga nie wyszlo nic co by go zastąpiło godnie. chyba ze nowa filozofia polega na wrucaniu procka mocniejszego o 100-200mhz, robienie mu reklamy itp. zreszta moze troche OT ale czy skoro maja wycofac SGS-a 2 to w takim razie na ten telefon nie bedzie juz aktualizacji do nowszej wersji andka i zostanie on calkowicie olany przez producenta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

ech, a czy muszisz miec topowy telefon? ostatnio odnosze wrazenie ze ludzie kupuja topowe telefony, zeby (UWAGA: Posiadacze byli Topowi - Fajniejsi) a im dłużej ich smartfon bedzie topowy tym oni dłużej będa fajniejszi :D

moim zdaniem akurat to dobrze, ze wychodza udoskonalone wersje:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ech, a czy muszisz miec topowy telefon? ostatnio odnosze wrazenie ze ludzie kupuja topowe telefony, zeby (UWAGA: Posiadacze byli Topowi - Fajniejsi)

a czy to ja marudziłem ze sgs2 juz nie bedzie topowym modelem? mnie to rybka bo mam zwyklego low-enda.

moim zdaniem akurat to dobrze, ze wychodza udoskonalone wersje:>

odnosnie tego to no jasne ze to dobrze, szczegolnie jesli mowa o tamtym sgs-ie2 z tegra2, wedlug mnie bardzo fajny telefonik, ale szkoda ze jakos bez wielkich zapowiedzi jak przy sgs2 itp.. taka o mniej znacząca gałązka od wielkiego drzewa serii galaxy samsunga. a szkoda..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x