Skocz do zawartości
AdiZ

Jiayu G2F telefon zacina się na logu producenta

Rekomendowane odpowiedzi

AdiZ

Witam!

Wgrałem wczoraj roota na telefon, żeby usunąć zbędne aplikacje, ale przypadkiem usunąłem kilka rzeczy ważnych - między innymi luncher Trebuchet. Przez to nie widziałem pulpity itp - widziałem tylko czarny ekran i na górze pasek z powiadomieniami. Korzystając z tego paska wszedłem w ustawienie i wybrałem "ustawienia fabryczne". Po wybraniu telefon wyłączył się. Po włączeniu widać tylko logo producenta i nic się nie zmienia. Co robić? Wysłać na gwarancję i poprosić o wgranie wszystkiego na nowo?

Edytowane przez AdiZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Soft brick, majac roota nie powinno robic sie ustawien fabrycznych, poszukaj na necie czystego softu w formacie img i przeflashuj

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdiZ

Soft brick, majac roota nie powinno robic sie ustawien fabrycznych, poszukaj na necie czystego softu w formacie img i przeflashuj

Dzięki za odpowiedź ;) Mógłbym prosić żebyś opisał to trochę bardziej szczegółowo? Bo jestem zielony w tych sprawach :D

@up

Znajomy mi powiedział, że potrzebuję softu "Build number G2FW 20150108-22156" (nie wiem gdzie mógłbym go znaleźć) i ,że ważne jest że telefon to model "8Gb WCDMA"

Edytowane przez AdiZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Dzięki za odpowiedź ;) Mógłbym prosić żebyś opisał to trochę bardziej szczegółowo? Bo jestem zielony w tych sprawach :D

@up

Znajomy mi powiedział, że potrzebuję softu "Build number G2FW 20150108-22156" (nie wiem gdzie mógłbym go znaleźć) i ,że ważne jest że telefon to model "8Gb WCDMA"

http://www.needrom.com/download/g2fw-kk-20150106-151218/

prosze

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdiZ

Wie ktoś może gdzie bym mógł znaleźć sterowniki do mojego Jiayu G2F i program do flashowania?? Szukałem już trochę ale na większości stron przeglądarka mi wykrywa wirusa :/

Edytowane przez AdiZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi