Skocz do zawartości
philip83

LG G4s (beat)dual H736/LG G4s H735 pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat z tym nagrzewaniem to i tak jest super,moja ma xperie z1,tam się nagrzewa ak,że dotknąć nie można...Dla mnie diody ird nie musi być a klapka rzeczywiście szybciutko się rysuje,ale ogólnie telefon spasowany dobrze,nic mi nie trzeszczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Gumowy kondonik jedzie więc nic sie nie porysuje i bedzie ladnie wygladac. L90 miałem w takim za 3zł i po 1,5 roku wygląda jak nówka z pudełka telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja miałem problem na początku z kupieniem czegokolwiek do tego telefonu,nie było folii,etui,szkła, wkomisach patrzyli na mnie i się pytali: do lg g4c?,ja mówię,nie do lg4s....nawet nie wiedzieli,że wyszedł ten telefon....dopiero na allegro po tygodniu kupiłem szkło i właśnie kondoma na tył,ale 2 tygodnie nosiłem bez niczego i jakieś minimalne ryski na tyle się pojawiły...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Miałem to samo z L90 nigdzie nie było baterii do kupienia ani oryginału ani zamiennika. LG też dziwnie podchodzi do reklamy bo by mogli wrzucić jakieś info przy G4 o mniejszych wersjach. Wkurza mnie też właśnie podejscie do tych mniejszych wersji flagowcow. Przy G2 wersja mini była fajna bo za 600zł dostalismy extra telefon jakosc i bebechy do ceny ale juz przy G3 wersja mini dostala tylko ekran 5 cali zamiast 4,7 i na tym koniec a cena wyzsza. G4c to samo co G3s tylko zmienili procek z 400 na 410. Tak wiec dopiero G4S jest taka mniejsza wersja flagowca z fajnymi parametrami ale czy az tak duzo mniejsza .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie osobiście 5,5 cala to już za dużo,mogli dorzucić np 2 gb ramu,mogli dorzucić 8gb pamięci,ale generalnie chodzi dobrze na tym procku i 1,5gb ramu wystarcza,podobno g5 ma mieć 5.3 cala ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

1 dzień z telefonem za mną a już żałuję. Bateria spierdziela jak szalona ekran na 30% zero internetu tylko same smsy a procenty uciekają nie wiadomo gdzie :/ Wiem, że większy ekran i rozdziałka ale takiej tragedii sie nie spodziewałem. Trzeba było zostać przy L90.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w zużycie baterii sprawdź dokładnie co Ci tak zżera,bo u mnie jest ok,powylaczales syfy od Google i sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy telefonem się odpowiednio zaopiekować... Zmodyfikować ustawienia procesora, powyłączać zbędne aplikacje, zamrozić zbędne aplikacje systemowe, przeglądać aplikacje w tle, powyłączać animacje. Jest sporo takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kamil79123 opisał to szczegółowo,więc spokojnie @@ShoRtie pogrzeb troszkę i na pewno będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Powyłaczalem jakies uslugi sklepu play i inne arkusze i prezentace czy mapy i przy samym pisaniu smsów coś koło 30 % za cały dzien wzieło. Dziś od rana do wieczora pare smsów  i troche latarki i ubyło 6%. Tak wiec 2 dni przy pisaniu samych smsow da sie wcyaignac pewnie i 3 by pociagnal. Jednak ten ekran pobiera najwiecej zasobow baterii. Jutro ide w teren jak rano bedzie fajna pogoda na sesje zdjeciowa z 2 aparatami i G4s wiec potestuje go troche.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi