Skocz do zawartości
philip83

LG G4s (beat)dual H736/LG G4s H735 pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj napotkałem taką informację na zagranicznym portalu: https://www.androidpit.com/android-marshmallow-update-overview-for-smartphones-and-tablets#LG 

Oczywiście nie jest to potwierdzenie na sto procent,ale nasz LG znajduje się w tabelce,więc bardzo prawdopodobne jest,że dostaniemy 6.0 :)tylko jeszcze nie wiadomo kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Też dostaniemy teraz to tylko kwestia dni/tygodni. Jak wczoraj napisałem do LG Polska Stylus dostał 6.0 to nic na ten temat nie wiedzieli i pare minut temu dopiero napisali, że własnie sie dowiedzieli i potwierdzaja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale bania...to lg to jednak jajcarze są :D tu cichutko,żadnych info a tu nagle bum :D ale ja pewnie bede musial poczekac bo mam brand plus i bede musial poczekac az na stronce sie pojawi...

[Dodano: 25 styczeń 2016 - 17:31]

Jak ściągnąć tego stocka z tej strony lg firmware list,on prosi o nr telefonu do jakiegos kodu...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w-ede

Witam. Posiadam ten telefonik z jakieś 2 tygodnie. Właściwie z pełnym użyciem czyli dzwoniąc od piątku. Ogólnie wszystko cacy tylko ta bateria. Po za domem staram się ekspresowo jej nie używać bo boję się że zostanę odcięty od świata. Przy spokojnym używaniu czyli tylko drobnostki to bateria trzyma mi właściwie od piątku wieczoru do dzisiaj. Właśnie podłączyłem ją w stanie 27%. A podłączyłem już ją bo musiałem bo telefon chciał zrobić aktualizację.

Właśnie aktualizację, ale nie aktualizację na tą którą wszyscy czekają tylko aparatu. Nie wiem ta aktualizacja weszła dzisiaj czy jakiś czas temu?. A przy okazji co tu zrobić aby działało LTE. Byłem w pobliżu nadajnika. W ustawieniach też jest ok. I kartę Plusowką też mam odpowiednią do LTE

Edytowane przez w-ede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wita,skoro bateria trzyma Ci od piątku a dzisiaj jest wtorek,to bateria Ci super trzyma :) Ta aktualizacja nyła kilka dni temu i też ją dostałem,ustaw sobie w sieciach komórkowych na automatyczne wybieranie lte/3g/wcdma/gsm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w-ede

Już wiem co było nie tak z tym LTE. Musiałem jeszcze aktywować u operatora. Już działa.

Wracając do telefonu. Tak orientacyjnie. Ile wam ściągnie baterii przez noc jak nie używacie, ale macie go włączonego? Mi raz góra 2 % ściągnęło, ale to chyba z raz. Tak to czasem wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie podobnie albo 0% albo maks 2%,wiadomo,że trzeba kontrolować w zużyciu baterii aplikacje,które pobierają najwięcej energii,nie matregedii z tą baterią,jest podobnie jak we flagowcach 1 dzień intensywnego korzystania do maksymalnie 3 dni w cyklu mieszanym na dual simie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

G4C raczej dostanie 6.0 szybciej od nas bo na open Source dla niego są pliki MOS a dla nas nie. A na LG World przy wyborze telefonu w Spiricie i G4C można wybrać androida 5.0 i 6.0 żeby sprawdzić kompatybilnosc aplikacji ze sklepu A dla naszego jest tylko 5.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe,że tak,bo na pewno g4c wyszedł pierwszy,ale wszystko zweryfikuje rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FoXx

Wypowiem się i ja po 1,5 miesiąca użytkowania :)

Ogólnie telefon fajny, przeszedłem z G2 mini i jest odczuwalna płynniejsza praca, choć na G2 mini na 5.0 andu nie narzekałem, aż tak, ale na imprezie niestety rozwaliłem...

Plusy:

płynność działania

nakładka systemowa

duży wygodny ekran, wcale nie był to taki szok przejść z 4,7 :) kwestia dnia

dobrze leży w dłoni

fajna czułość dotyku mimo szkła hartowanego

aparat robi nawet ok zdjęcia, w sumie to to samo co G2 mini

przedni 5mpix zadowalający :)

bateria? mam nagrane FB, messa, whatsupa i jakieś tam drobne aplikacje "lekko" śledzące do 10 sztuk i bateria potrafi spokojnie trzymać cały dzień ale na HSDPA+ na LTE baterię wcina aż miło :) na 2G nie testowałem cały dzień, ale dość wolno schodzi, 2 dni pociagnie na dzwonieniu smsowaniu pisaniu na komunikatorach, a sporo pisze... ekran 0-30% jasność

bateria mała, ale daje rade jak na taki procek i ekran

Minusy?

Na wyrost, ale te 8gb, trzeba uważać co się instaluje no i niestety nie wszystko dalej bez roota da się przenieść na kartę

Mimo wszystko jakość rozmów... po przejściu z tymczasowego samsunga (Ace 2 chyba) w ktorym fajnie się rozmawiało w LG rozmówcy mówią że inny głos mniej wyraźny i tak jakby krótko mówiąc "mniej HD" może wynika to że niżej osadzony jest mikrofon..

mimo wszystko bateria, mogli dać większą jak w G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi