Skocz do zawartości
Dextor

Używany telefon z przyzwoitym aparatem do 290 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dextor

Witam
    Poszukuję smartfona do około 250-290zł używanego. 

Do to tej pory znalazłem : LG Optimus L7 II, lecz nie wiem jak z płynnością i aparatem.
    Chciałbym aby w tym dostać telefon z tego przedzialu cenowego który będzie miał przyzwoity aparat do robienia zdjęć (fajnie by bylo jakby nagrywal plynnie np. w 720p) 
    Robienie zdjęć jest bardziej nadrzędne niż nagrywanie.

Również chciałbym się nie denerwować, ze względu na zacinanie się telefonu (ew. mogę powyłączać efekty, i inne zaaw. rzeczy)

Wesołych Świąt

Edytowane przez Dextor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Na andro 4.1.2 działa dobrze nie ma wielkich zacięć aparat jest nienajgorszy, kolega go miał więc mogłem go trochę potestować.Może jednak rozejrzyj się za jakimś innym telefonem bo LG już swoje lata ma ⊙⊙_⊙

NAPISANEZ3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Mam ten telefon, i powiem, że nie jest zły. Zdjęcia robi ok (nie jestem jakimś fotografem ale moje mi się podobały). Płynność? No cóż, on ma tylko 768 MB pamięci ram, z czego dla ciebie by było gdzieś ~ 620 MB na JB i ~ 590 mniej więcej na KK. Ja swojego zrootowałem, zarówno na JB jak i KK, to jak się to i owo w fonie przeczyściło, to nie było źle, nawet na kitkacie, na którego użytkownicy dość mocno narzekali. Telefon ten ma bardzo dobrą baterię, jednak jak używka, to musisz się liczyć z faktem, że już nie będzie tak fajnie trzymać, jak nowa (moja nawet po 2 latach jeszcze nieźle trzyma), ale to już twoja decyzją.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG l7 i pochodne to złom wiemnbo miałem ja kilka egzemplarzy i mój kolega może przemyślisz Samsunga Galaxy S2? Najnowszy android do 4.1.2 ale bardzo ładnie na nim chodzi a jak Ci się znudzi to jest pełno fajnych customów :) ogólnie mógłby się wypowiedzieć jakiś expert od chinszczyzny może jest coś tak taniego nowego do 300 zł :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dextor

Dzięki za odpowiedzi.

Tak się zastanawiam, czy odpuścić sobie tego LG, hmm kilka apek pootwieranych i może być głucho.

Z wymianą, dokupieniem baterii to raczej nieopłacalne?

Tak się zastanawiam, czy odpuścić sobie tego LG,

Edytowane przez Dextor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

LG l7 i pochodne to złom wiemnbo miałem ja kilka egzemplarzy

Ale masz na myśli serię l pierwszej, czy drugiej generacji? Bo te l pierwszej generacji to faktycznie, niezbyt ciekawie się prezentują (miałem je w rękach, bo kumpel ma l5, siostrzenica ma l7). Ale druga generacja to już nie są takie złe telefiny, zwłaszcza l7 II i l9 II.

Połączony post:

Tylko trzeba je trochę podrasować, i nie jest aż tak źle. Mój l7 II na czystym sofcie KK z rootem, i wywalonymi śmieciami nie sprawia mi żadnych w sumie problemów. Ale to trza trochę czasu poświęcić na odpowiednie zabiegi, i jest ok.

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up mam na myśli pierwszy gen ale i tak różnice są nie wielkie a dziś 1gb ramu to minimalne minimum :) do 300 można znaleźć LG l70 lub l90 jak dobrze kolega poszuka co już jest dużo lepszą i nowszą konstrukcją ewentualnie w tej cenie i taniej można kupić xperie m :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

No oba czyli xperia m i l90 są dobre. L90 inny kumpel ma, i se chwali. M-kę też mam w rodzinie, i jest ok. Tylko nie wiem, czy nie za mała, bo ona tylko 4" ma. To taki typowo damski telefon, że tak powiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Nie wiedziałem że jest zależność między wielkością wyświetlacza a tym czy telefon jest damski ale fakt telefon jest mały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

W sumie pewnie nie ma, ale tak jakoś mi się skojarzyło. Koleżanka z pracy ma jakiegoś samsunga, ale nie wiem którego, i ten duży telefon do niej IMO jakoś nie pasuje, dlatego pomyślałem, że m-ka to taki "damski" telefon.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi