Skocz do zawartości
gepardek

[LG W100] Problem z wyświetlaniem powiadomień

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

piszę tutaj, ponieważ jakiś czas temu kupiłem LG W100. Używam go z Samsungiem Galaxy S6. 

Ogólnie jest wszystko jak jest, z wszystkimi plusami i minusami Android Wear'a, ale mam jeden problem, który mnie denerwuje. Używam zegarka, ładuję go, telefon też i co jakiś czas powiadomienia przestają przychodzić. Lub: niektóre przychodzą, a niektóre nie. Zegarek jest cały czas połączony, pokazuje connected, jednak głównie aplikacje zewnętrzne - na przykład Facebook, czy Twitter lub Messenger - raz pojawiają się powiadomienia, a raz nie. 

Czasem reset pomaga, a czasami to zupełnie nie skutkuje. 

Czy ktoś jeszcze tak ma? Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? Aktualizuję oczywiście na bieżąco. 

Będę wdzięczny za każdą uwagę i spostrzeżenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xanth

Problem leży najprawdopodobniej w Smart Managerze i w jego optymalizowaniu aplikacji. Jeśli aplikacja jest ustawiona na automatyczną optymalizację, to po jakimś czasie jest wyłączana i wtedy przestają przychodzić z niej powiadomienia. A jak nie ma powiadomień na telefonie, to i nie ma w zegarku. Wyłącz optymalizowanie tych aplikacji, z których chcesz mieć powiadomienia nonstop i problem z głowy :)

X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi