Skocz do zawartości
baluciarz7

Samsung Galaxy A5 2016 - pytania nowego użytkownika/pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

melis

@locarnop na szczęście ma małżonka ani FB ani innych tym podobnych nie używa. Gmail SMS dzwonienie i przeglądarka. To musi działać sprawnie i jak się okazuje działa. Tel już jest w mym posiadaniu. Niestety jak widzę, dalej przez samfirm nie ma xeo. Na start wszedł Włoski. Kosztował nie dużo i choć widać - ja widzę - delikatne wypalenie i wpadanie różu pod kątem prostym, to myślę że warto było. Młoda powinna odczuć różnicę przeskakując z j3 2016 Faktycznie mając do czynienia z szybszym sprzętem, taki starszy już nie kleji się do ręki

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

Z CSC XEO od Androida 6.0 są problemy. Jak wgrywasz XEO, to domyślnie ustawia się ITV. Problem był już opisywany wiele razy, ale z tego co pamiętam, to bez rozwiązania. Chyba, że zrobisz root i wtedy zmienisz CSC. Tylko szkoda nabijać Knox'a.
Jakie CSC tam miałeś domyślnie ?

Róż pod kątem, to normalne w tym modelu.

Edytowane przez locarnop
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

@locarnop CSC było od T-Mobile. Po hardreset uaktywniło się frp. Szczęście, że jeszcze byłem u tej babki, bo bym się wściekł 😁 W temacie aktualizacji, ktoś twierdził że już jest XEO. Ja wiem, że z tym był kłopot, bo już miałem ten model. Puniek upierał  się że wgrał  XEO. W moim nie występował efekt zaróżowienia. To jednak jest niemal nie dostrzegalne.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sondejm

Róż wchodzi tylko w Chrome przy różowym zachodzie słońca Wciskam wtedy Home i wybieram z listy ostatnich splikacji Chrome i jest biały.
Myślę że to wina wyboru "wyświetlacz w trybie adaptacyjnymi".

6f76ab953a2757c8d4b3cc10142d647a.jpg

• Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pagro

Witam,
Nadszedł czas wymiany telefonu, jeszcze nie wiem czy będzie to Samsung A7 2018 czy Huawei Mate 20 lite. Ale potrzebuję pomocy w przygotowaniu telefonu do sprzedaży.
W jaki sposób to zrobić? Czy wystarczy przywrócić ustawienia fabryczne?
Dziękuję
Paweł

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

Usunąć z telefonu konta na które jesteś zalogowany i potem przywrócić ustawienia fabryczne. Najważniejsze jest usunięcie konta Google.

Edytowane przez locarnop
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi