Skocz do zawartości
baluciarz7

Samsung Galaxy A5 2016 - pytania nowego użytkownika/pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

@@rafi22

Telefon ma miejsce na nanoSIM + złącze hybrydowe (nanoSIM/microSD). Jednak w Polsce smartfon ma mieć jeden slot SIM nieaktywny, czyli tylko microSD będzie trybić.

(info z benchmark pl)

Powiem tyle: telefon nieziemsko mi się podoba, jedynie mam obawy co do GPU - Mali-t720 mp2. Z tego co czytałem i oglądałem o wersji testowej to nie powala on wydajnością i cięższe gry potrafią przyciąć. W S5 Neo jest ten sam chip i jak ktoś ma/widział jak tam działa to prosiłbym o opinie. Pomijając tą kwestię, piękny jest i najprawdopodobniej u mnie się pojawi w najbliższym czasie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedna rzecz mi się rzuciła w oczy, na zdjęciach np tu: http://www.sferis.pl/p/383674-smartfon-samsung-galaxy-a5-2016-lte-zloty-sm-a510fzdaxeo.html telefon jest niby złoty, ale tylko z tyłu i boku, a przód jest czarny. mam nadzieję, że to jakieś złe zdjęcia, bo jak tak naprawdę wygląda to lipa straszna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@baluciarz7

Mają być 4 wersje kolorystyczne: Czarny - czarny front i plecki, srebrna/szara ramka
                                                         Biały - biały front i plecki, srebrna/szara ramka

Złoty - czarny front, złote plecki i ramka

Różowy ma być później, ale raczej mało kogo zaciekawi

Na x-kom mają zdjęcia/rendery jak wyglądaja różne wersje. Na moje ta złota wcale źle nie wygląda, chociaż czarna wersja najbardziej mi się podoba.

Pozdrawiam

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobcat

Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, tylko białej wersji nie widziałem. Jak u operatorów będą dobre ceny to może być hit sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj macany, faktycznie robi wrażenie. w Samsungu mi powiedzieli, że biały też ma czarny front, ale po zdjęciach sądząc, to farmazon.

w Samsungu jest 1649, gratis dodają powerbank.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

biały jest biały :)

Szkoda że w związku z tym że obudowa jest zbliżona do S6 nie ma już etui protective cover :(

Oryginalne są tylko typu clear cover (średnio nadaje się do ochrony)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według specyfikacji z #####

- większy wyświetlacz bo 5,2cala

- większa bateria

- wiadomo większy, grubszy, cięższy

- niestety poszli w Exynos'a

-szybszy LTE

- OIS w aparacie?

Jak dla mnie ponad 5cali jest za duży, również Snapdragon'a wole niż exynos'a choć szybszy (chętniej programiści wypuszczają alternatywne softy?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobcat

Czy za duży to bym nie powiedział, skoro masz A5 to tegoroczny model jest 1mm szerszy, czy to aż tak dużo?
    Jak dla mnie ma jeden minus, brak diody powiadomień. Niby pierdoła, a nie dali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@bobcat, z tą diodą to faktycznie lipa, miałem s4 wcześniej i strasznie się zdziwiłem, że tu nie ma.

w przyszłym tygodniu zamawiam, to porównam.

ps. gabarytowo różnice są minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4ckr0

@@baluciarz7 

Jak będziesz już miał to cudo to dasz znaka ile w Antutu toto wyciąga? Chcę porównać wynik z moim zeszłorocznym A7, bo mi się już bardzo znudził, a tu jest ekran 5,2" już więc tak akurat ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi