Skocz do zawartości
baluciarz7

Samsung Galaxy A5 2016 - pytania nowego użytkownika/pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ten touchwiz, z czystym andkiem bralbym w ciemno

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@@baluciarz7 

Jak będziesz już miał to cudo to dasz znaka ile w Antutu toto wyciąga? Chcę porównać wynik z moim zeszłorocznym A7, bo mi się już bardzo znudził, a tu jest ekran 5,2" już więc tak akurat ;).

około 41 tys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moja Xperia Z1 ma 46k, jakiś slaby ten procek musi byc

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4ckr0

@up a co tam w tej xperii za procek był? Btw to nie biorę go. A7 wyciąga ~49k więc nie ma to sensu jak potrafi i tak czasami zdrowo chrupnąć TouchWiz

Wysłane z mojego SM-A700F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uu ladny wyglad, super wyglada w cyferkach na ulotce jednakze procek wydajnosciowo slaby :( ..a juz sie napalem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobcat

Benchmark to nie cyferki? Zobaczcie porównanie szybkości aplikacji albo gier, a nie sugerujecie się cyferkami z benchmarków.
    https://youtu.be/TqE7EJuLkl4?t=10m8s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem ze nie jesteście wróżkami czy wróżbitami, bo by was na tym forum nie było : ale może ktoś z was orientuje sie (obserwując wcześniej rynek) kiedy owe modele będą taniec i o ile można sie spodziewać obniżek ? czy to beda najblizsze miesiace czy raczej pozniej, czy obnizki beda duze czy raczej kosmetyczne...

planuje w niedługim czasie zakup A5 i tak sie zastanawiam czy czekac na obniżkę bo np będzie szybko i dość znacząca czy lepiej kupować bo będzie kosmetyczna..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy jest już tu może jakiś posiadacz A5 (2016), który byłby tak miły i sprawdził czy wersja z polskoej dystrybucji ma odblokowany tryb dual sim czy nie? Bo już różne informacje znajduje w internecie i zgłupiałem....

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4ckr0

wiem ze nie jesteście wróżkami czy wróżbitami, bo by was na tym forum nie było : ale może ktoś z was orientuje sie (obserwując wcześniej rynek) kiedy owe modele będą taniec i o ile można sie spodziewać obniżek ? czy to beda najblizsze miesiace czy raczej pozniej, czy obnizki beda duze czy raczej kosmetyczne...

planuje w niedługim czasie zakup A5 i tak sie zastanawiam czy czekac na obniżkę bo np będzie szybko i dość znacząca czy lepiej kupować bo będzie kosmetyczna..

W zeszłym roku seria A została wydana w podobnym czasie a tak koło czerwca A7 kosztował już tyle co A5 w momencie premiery ;)

Wysłane z mojego SM-A700F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio z nudów dorwałem A5 (2016) i zrobiłem na czysto test trzymania apek w RAMie.

Co prawda było to w elektomarkecie, więc sprzęt trochę macany, ale uruchomiłem ponownie i porównałem z LG Zero (był akurat obok) no i niestety Samsung dostał ostre baty, mimo że ma 0.5 GB RAM więcej.

Dla mnie to jest największa wada oprogramowania od Samsunga i dopóki tego nie poprawią, dopóty nic od nich nie kupię - mimo że już mi świtał w głowie taki pomysł. Co prawda szybkość wczytywania apek jest świetna mimo przeciętnego procka, jednak ciągle wczytywanie wszystkiego na nowo nie jest dla mnie, szczególnie za takie pieniążki.

Edytowane przez Wavekick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi