Skocz do zawartości
baluciarz7

Samsung Galaxy A5 2016 - pytania nowego użytkownika/pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung chyba wyszedł z tego ze wygląd i wykonanie jak flagowiec...zaś wydajność z poziomu średniego...moze kolejne wydania FW cos poprawia z wydajnością jak to jest we wszystkich modelach..ze cos tam samsung poprawia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

Wydajność wydajnością, nowy soft nowym softem, ale w tym wypadku chyba zmieniło się więcej niż tylko wygląd i system ? 

Wydajność ze średniej półki -  a czy nowy A5 jest tak samo wydajny jak stary czy jest jednak szybszy ?

Wydaje mi się że jest znacznie szybszy.

Czyli jeśli mówisz że nowy A5 ma wydajność ze średniej półki to z jakiej półki ma wydajność stary model.

Samsung słusznie wprowadził coś co jest pomiędzy1200 zł a 2300 zł za flagowy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz takie wrażenie, bo Samsung zrobił numer w zeszłym roku, wciskając S410 za 1500 zamiast S615.

To coś w A5 (2016) jest znowu rok w plecy, bo tam powinno być coś lepszego - choćby S650.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakby zrobił za dobrego A5 (2016) to spadła by mu sprzedaż S6 a może nawet troche S7 ktora ma sie pojawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bobcat

Dokładnie. Trudno żeby sam sobie konkurencje robił. Zawsze możesz wybrac HTC A9 :D

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak S7 wejdzie do sprzedaży, to S6 kompletnie przestanie się liczyć dla Sammiego, więc problem sam znika.

A między A5 (6) a S7 różnica będzie na tyle duża, że i tak kto będzie miał kupić S7 to kupi. Wyniki robią się tam, gdzie ludzie nie mają dylematów czy dorzucić coś czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

Masz takie wrażenie, bo Samsung zrobił numer w zeszłym roku, wciskając S410 za 1500 zamiast S615.

To coś w A5 (2016) jest znowu rok w plecy, bo tam powinno być coś lepszego - choćby S650.

Nie bardzo wiem co to jest S410 S615 S650 :)

A5 2016 jest rok w plecy ? Ale w stosunku do czego ?

Czegoś nie łapie ? Powinien być lepszy od S6 w niższej cenie ? A może od razu lepszy od S7 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(S)napdragon.

Ze Snapdragonem 650 nie byłby lepszy od S6, ciągle byłby za plecami, a chociaż miałby jakikolwiek zapas na dłuższy czas. Tymczasem Exynos 7580 to taki Snapdragon 615, który już wychodzi z obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

aaaa, Tobie chodzi o numerek na procesorze. Sorry, nie wpadłem na to że przy wyborze czy ocenie telefonu można patrzeć na takie rzeczy. Tym chyba zajmują się programiści ?

Czyli procesor zastosowany w nowym A5 jest słabszy i mniej wydajny niż w starym ?

Teraz wybiera się telefon patrząc na szybkość funkcjonalność nowe funkcje czy wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 1600 zł ma się prawo patrzeć na wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi