Skocz do zawartości
pepen2402

Regenersis vs CCS, który serwis wybrać do naprawy przycisku Home w s6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, który serwis wybrać do naprawy świeżutkiego s6, home button trzeszczy i się rusza. Regenersis czy CCS ? Chodzi mi o to żeby telefon wrócił dobrze zrobiony, przycisk działał tak jak na flagowca przystało a telefon złożony był tak jak z fabryki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piaseczno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testowałeś ? jak tak to co u Ciebie robili i w czym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej kolega napisał to CCS będzie lepszym wyborem.

Co do Regenersis to miałem parę nieprzyjemnych sytuacji o których nawet szkoda pisać, często gęsto zwalają winę na użytkownika tak jakby chcieli koniecznie naprawić sprzęt odpłatnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie byś nie szukał, to Regenersis ma najgorsze opinie. Jeżeli chcesz mieć zdiagnozowane zalanie telefonu mimo, że telefon używałeś podczas suszy stulecia, to wal do nich jak w dym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha dzieki ludzie za info, po świętach pewnie oddam niestety telefon do punktu ccs bo mam nie daleko oddział, mam nadzieję że naprawią to należycie i że usterka nie pojawi się znowu po 2 dniach używania, jak się pojawi to żegnam się z s6 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddawałem swojego Edge do CCS że względu na wadę wyświetlacza i łącznie z wysyłką kurierem zajęło to 4 dni robocze. Dodatkowo telefon został złożony w taki sposób, że nie widać żadnej ingerencji. Nowych rys również nie przybyło. Także kierowany swoim doświadczeniem polecam CCS.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik99

Ja naprawiałem Note 4 i Edge w Regenersis. Telefony oddawałem do punktu przyjęć na Chmielnej w Warszawie. Jedna jak i druga naprawa przebiegła pomyślnie. Telefony zostały naprawione. W Note 4 wymieniali lcd a w Edge praktycznie wszystko :) poza metalową ramką. Z obydwu napraw jestem bardzo zadowolony, telefony nie zostały porysowane itp. Być może mam to szczęście, ale ja Regenersis polecam. O obydwu naprawach pisałem też na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam coś od siebie wymieniałem wyświetlacz w s6 edge, wysłałem telefon do CCS Piaseczno  w poniedziałek we czwartek czyli dziś telefon przyjechał kurierem ups do mnie z wymienionym ekranem, zero śladów wymiany otarć czy podobnych rzeczy wiec mogę polecić serwis CCS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Ja to im więcej czytam na temat serwisów Samsunga (czy to CCS czy Regeneris) to centralnie boje się wysyłać telefon.. Jedno wiem na pewno, telefon przed wysyłka musi mieć zrobione z każdej strony zdjęcie z data..

A tak z ciekawości zapytam, w jakim mieście serwis ccs ma najlepszą opinie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi