Skocz do zawartości
pepen2402

Regenersis vs CCS, który serwis wybrać do naprawy przycisku Home w s6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z wszelkich informacji wynika, że w Piasecznie. 
    Zdjęcia z datą nie są żadnym dowodem. W aparacie można sobie dowolnie manipulować datami. Serwisy nawet takich zdjęć pod uwagę nie biorą. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

To napisze datę na kartce i położę obok telefonu podczas robienia zdjęć :-D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To także nic nie da. Żaden serwis nie bierze pod uwagę żadnych zdjęć jako dowodu na stan telefonu przed wysłaniem. Datę na kartce też sobie możesz wpisać jaką chcesz. :) 
    Nawet wideo z pakowania nie jest dla serwisu dowodem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie jak można się przed tym zabezpieczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Pewnie nie ma i nie będzie 100 % metody jak się zabezpieczyć. Serwis i tak może zrobić wszystko co będzie chciał (chyba po sądach nie będzie Ci się chciało z nimi chodzić). Nie takie już "cuda" się działy zwłaszcza już kultowe hasło, że "telefon został zalany". A wracając do właściwego tematu czy jest tutaj ktoś komu serwis wymienił ten "wadliwie" działający przycisk home ? ... bo jak na razie komentarzy sporo (tutaj jak i w całkiem odrębnym temacie na forum traktującym o tym przycisku), a nikt się nie "pochwalił" czy serwis tą wadę uznał i czy dalej nie ma tego samego z nowym przyciskiem ?

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Notatka od Moderatora: Damian
    wykrzyk.png Bardzo proszę trzymać sie tematu dyskusji. Rozmowy o luźnym Home proszę prowadzić w odpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Jeśli chodzi o wybór między CCS Piaseczno a Regenersis to polecam raczej to pierwsze. Co do samego serwisu - oddawałem 4 razy ze względu na źle przytwierdzony przedni panel u góry. Problem nadal występuje, a mi znudziło się już oddawanie telefonu na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Ale to od początku miałeś źle zamontowany ten ekran, czy jak oddałes im na gwarancję to potem źle zamontowali?

Mam zamiar oddać im komórkę ze względu na delikatnie wadliwy wyświetlacz AMOLED (są dziwne przebarwienia w górnej części wyświetlacza i widać takie paski na biało-szarych tlach przy mniejszej jasności ekranu) i boję się że właśnie mogą wyjść jakieś 'dziwne' sytuacje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Od początku coś było nie tak, z tym, że było nie tak w jednym rogu. Po ostatniej naprawie było dobrze przez miesiąc ale w końcu klej puścił. Z tym, że teraz da się leciutko wgnieść prawy bok i całą górę łącznie z maskownicą głośniczka od rozmów. Co do samych napraw to raz zalali klejem podświetlenie przycisku funkcyjnego, lewego. Raz też zepsuli głośnik główny - strasznie charczał i jakość powyżej 50% głośności była straszna.

Serwis ogólnie polecam, bo co by źle nie robili to jednak telefon zawsze wracał w stanie idealnym, takim jakim go oddałem, dosłownie w takim jakim go oddałem...  :facepalm:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Tyle dobrego, może u mnie by nie było takich problemów i zrobiliby porządnie, no ale właśnie, czy warto ryzykować.. Kurde, żeby człowiek musiał się tak zastanawiać czy oddawać telefon na gwarancję.. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi